Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

30.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare Rau Alb

Râu Alb de Jos

2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

40.000 €
/ lună 4.97 € / mp / lună

Teren / gradina de vanzare in Barbuletu, judetu ...

Bărbulețu

La ~5km distanță

8.055 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

19.900 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Teren intravilan | apa gaz curent | toate actel ...

Cucuteni

La ~5km distanță

1.872 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

19.000 €
/ lună 4.47 € / mp / lună

Teren intravilan/extravilan

Vulcana de Sus

La ~5km distanță

4.252 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren ieftin priveliste ideala cabana pe deal i ...

Gura Bărbulețului

La ~5km distanță

6.788 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

130.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Brebu - teren intravilan 5200mp parcelabil - 25 ...

Brebu

La ~5km distanță

5.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

45.999 €
/ lună 37.95 € / mp / lună

Teren Intravilan, central, perfect plat, 1212 m ...

Brebu

La ~5km distanță

1.212 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

48.000 €
/ lună 42.11 € / mp / lună

Teren de vanzare cartier vile

Brebu

La ~5km distanță

1.140 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

16.900 €
/ lună 9.39 € / mp / lună

BREBU intravilan 1800 mp, deschidere 29 ml, doa ...

Brebu

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

25.000 €
/ lună 23.95 € / mp / lună

De vanzare teren Lunca Mare Barlogul vikingilor

Brebu

La ~5km distanță

1.044 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

39.500 €
/ lună 28.05 € / mp / lună

Brebu, teren 1408 mp, cartier de vile, 28 e/mp

Brebu

La ~5km distanță

1.408 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
10

550 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 110 mp Central Fi ...

Fieni

La ~5km distanță

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

275 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 43 mp Fieni

Fieni

La ~5km distanță

43 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.000 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

inchiriez teren intravilan

Central, Fieni

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

65.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren Dichiu Transbucegi

Central, Fieni

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Teren de vanzare Fieni Dambovita

Central, Fieni

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

321.300 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

9,18 ha intravilan cu AC 6,6 MW fotovoltaic |Ul ...

Central, Fieni

La ~5km distanță

91.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

22.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Fieni

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

13 €
/ lună 0.16 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu Comercial in Fieni

Central, Fieni

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

12.000 €
/ lună 13.57 € / mp / lună

Teren de vanzare, 884 mp, zona Runcu

Runcu

La ~5km distanță

884 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

28.000 €
/ lună 14.26 € / mp / lună

Teren intravilan, deschidere la drum Bezdead, D ...

Runcu

La ~5km distanță

1.964 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
3

20.000 €
/ lună 4.58 € / mp / lună

Teren de vanzare | Zona montana Runcu | 3.463 m ...

Runcu

La ~5km distanță

4.363 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

26.400 €
/ lună 30 € / mp / lună

Casa Vulcana Bai

Vulcana-Băi

La ~5km distanță

3 camere
880 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

61.900 €
/ lună 15.01 € / mp / lună

Teren intravilan Pietrosita

Dealu Frumos

La ~5km distanță

4.125 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

47.540 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de vanzare Cucuteni

Moțăieni

La ~5km distanță

4.754 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

14.472 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren in Motaieni

Moțăieni

La ~5km distanță

1.809 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

25.000 €
/ lună 16.02 € / mp / lună

Teren Intravilan 1561mp Pucioasa

Bela

La ~10km distanță

1.561 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

270.000 €
/ lună 22.68 € / mp / lună

Refugiu privat la Barajul Pucioasa || Proprieta ...

Bela

La ~10km distanță

11.907 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
11

1.100 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat Pucioasa

Pucioasa

La ~10km distanță

154 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
20

2.000 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Platforma Industriala-8 ha -Fabrica-Hale Produc ...

Nord, Pucioasa

La ~10km distanță

21.018 mp utili