Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție

1 lună în urmă
5

42.000 €
/ lună

Spatii industriale

Potlogi

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Depozite de inchiriat/vanzare, In Comuna Potlog ...

Potlogi

17.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.000 €
/ lună 3.47 € / mp / lună

Hala de caramida+birou+vestiar+grupuri sanitare

Potlogi

288 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

95.000 €
/ lună 4.75 € / mp / lună

Teren generos de 20.000 mp cu potential imobili ...

Românești

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare extravilan zona Carpenisu,judG ...

Cărpenișu

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

TEREN INTRAVILAN in localitatea Potlogi.

Vlăsceni

La ~5km distanță

3.900 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă

550 €
/ lună 6.88 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial 80 mp la cheie, gat ...

Vlăsceni

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

16.496 €
/ lună 6.71 € / mp / lună

Teren intravilan cota parte 3/4, Podu Corbencii ...

Podu Corbencii

La ~5km distanță

2.460 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

21.250 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

WDP Industrial Park Corbii Mari, spatii industr ...

Corbii Mari

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

20.000 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Teren de vanzare Corbii Mari, langa Autostrada ...

Corbii Mari

La ~5km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

800 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Corbii Mari

La ~5km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

800 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Inchiriez loca?ie comerciala 36m Corbii Mari ju ...

Corbii Mari

La ~5km distanță

36 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

15.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Negociabil, 3000+9000 intra+extra, 25min de Buc ...

Corbii Mari

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

13.500 €
/ lună 7.76 € / mp / lună

Teren intravilan 1740 mp Corbii Mari Dambovita ...

Corbii Mari

La ~5km distanță

1.740 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

80.000 €
/ lună 4.37 € / mp / lună

Vand teren extravilan Corbii Mari

Corbii Mari

La ~5km distanță

18.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

400 €
/ lună 0 € / mp / lună

Dau in arenda 50 ha

Corbii Mari

La ~5km distanță

500.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

25.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren Extravilan 12500mp Corbii mari dubla desc ...

Corbii Mari

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

10.000 €
/ lună 17.33 € / mp / lună

Micul tau paradis privat, 577 mp aproape de Buc ...

Vânătorii Mici

La ~5km distanță

577 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

344.000 €
/ lună 18.90 € / mp / lună

Teren de vanzare pe Autostrada A1 - km 48_OMV P ...

Vânătorii Mici

La ~5km distanță

18.198 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

14 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Vanatorii Mici

Vânătorii Mici

La ~5km distanță

1.246 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Vanatorii Mari

Vânătorii Mari

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

18.000 €
/ lună 39.13 € / mp / lună

Teren 460 m patrati + casa batraneasca

Poiana

La ~10km distanță

460 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

393.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan 19.650 mp, 65 ml deschidere 3 ...

Sălcuța

La ~10km distanță

19.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

100 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare

Florești

La ~10km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan

Florești

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

10.795 €
/ lună 1.54 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare

Serdanu

La ~10km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1162 mp

Conțești

La ~10km distanță

1.162 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

957 €
/ lună 4.79 € / mp / lună

Inchiriez avantajos

Titu

La ~10km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

2.800 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spații de închiriat in centrul orasului Titu, J ...

Vest, Titu

La ~10km distanță

400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

7 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spațiu comercial ultra central de inchiriat ,15 ...

Vest, Titu

La ~10km distanță

150 mp utili