Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

18.400 €
/ lună 18.40 € / mp / lună

Teren Intravilan Moroeni 1000m

Moroeni

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

260.000 €
/ lună 16.77 € / mp / lună

Vand cabana Horoaba plus teren aferent, Padina- ...

Moroeni

15.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

40 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Sinaia -Moroieni Teren Intravilan

Moroeni

900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare 15000 mp,pretabil hotel - pensiune la m ...

Dealu Mare

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

56.900 €
/ lună
59.900 €
22.76 € / mp / lună

Teren intravilan 2.500 mp Buciumeni, Dambovita

Buciumeni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

48.000 €
/ lună 42.11 € / mp / lună

Teren de vanzare cartier vile

Brebu

La ~10km distanță

1.140 mp teren

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

25.000 €
/ lună 23.95 € / mp / lună

De vanzare teren Lunca Mare Barlogul vikingilor

Brebu

La ~10km distanță

1.044 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

39.500 €
/ lună 28.05 € / mp / lună

Brebu, teren 1408 mp, cartier de vile, 28 e/mp

Brebu

La ~10km distanță

1.408 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

55.670 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Talea

La ~10km distanță

5.567 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Teren de vanzare Fieni Dambovita

Central, Fieni

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

65.000 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren Dichiu Transbucegi

Central, Fieni

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

275 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 43 mp Fieni

Fieni

La ~10km distanță

43 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.000 €
/ lună 1.25 € / mp / lună

inchiriez teren intravilan

Central, Fieni

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

22.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Fieni

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 1757mp in loc. Bezdead (l ...

Bezdead

La ~10km distanță

1.757 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

30.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare Rau Alb

Râu Alb de Jos

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

19.900 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Teren intravilan | apa gaz curent | toate actel ...

Cucuteni

La ~10km distanță

1.872 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Tunari

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

47.540 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de vanzare Cucuteni

Moțăieni

La ~15km distanță

4.754 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

40.000 €
/ lună 4.97 € / mp / lună

Teren / gradina de vanzare in Barbuletu, judetu ...

Bărbulețu

La ~15km distanță

8.055 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

600 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Inchiriere vanzare Sala Fitness

Central, Pucioasa

La ~15km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

20.000 €
/ lună
30 €
16 € / mp / lună

Vand teren pretabil pentru investitie, Pucioasa ...

Central, Pucioasa

La ~15km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

57.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren 3.800 mp | Pucioasa, Dambovita | Natura, ...

Central, Pucioasa

La ~15km distanță

3.800 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2.500 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

Spatiu multifunctional de inchiriat zona centra ...

Central, Pucioasa

La ~15km distanță

502 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral Vizibilitate Maxima, Poziti ...

Ultracentral, Pucioasa

La ~15km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 15.38 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in Pucioasa,ultracentral, stra ...

Pucioasa

La ~15km distanță

65 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriez spatiu central 65 m2 Pucioasa

Pucioasa

La ~15km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

37 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Pucioasa !!!

Central, Pucioasa

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren investitii

Pucioasa-Sat

La ~15km distanță

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat zona centrala Puc ...

Central, Pucioasa

La ~15km distanță

40 mp utili