Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 4
Agenție

4 zile în urmă
26

1.599 €
/ lună 5.71 € / mp / lună

Hala industriala, renovata complet, 280 mp, cen ...

Central, Moreni

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

57 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 3663mp, Moreni, Da ...

Central, Moreni

3.663 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

1.300 €
/ lună 1.73 € / mp / lună

Spatiu comercial,750mp,Moreni

Central, Moreni

750 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

5.000 €
/ lună 3.57 € / mp / lună

Vant teren extravilan

Central, Moreni

1.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

259.000 €
/ lună 9.63 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare | 26.908 MP | Ieder ...

Central, Moreni

26.908 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 2.841mp - Moreni -Dambovita

Moreni

2.841 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

6.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu cu teren de inchiriat

Moreni

600 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

23.900 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan+extravilan Iedera d ...

Iedera

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

229.000 €
/ lună
1.000 €
229 € / mp / lună

VAND/INCHIRIEZ cladire,teren,spatiu comercial

Gura Ocniței

La ~10km distanță

1.000 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

22.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren Intravilan, 1500 mp la Sosea PrincipalaGa ...

Gura Ocniței

La ~10km distanță

1.500 mp teren

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

130.000 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

COMISION 0 % Teren intravilan, 20.000 mp, DJ 72 ...

Gura Ocniței

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

34.000 €
/ lună 7.83 € / mp / lună

Vand teren comuna ocnita sat ocnita

Ocnița

La ~10km distanță

4.340 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

22.000 €
/ lună 6.34 € / mp / lună

Teren de vanzare, 3470 mp, zona Ocnita

Ocnița

La ~10km distanță

3.470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

2.000 €
/ lună 3.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Filipestii de ...

Filipeștii de Pădure

La ~10km distanță

596 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

25.500 €
/ lună
26.000 €
16.40 € / mp / lună

Teren de vanzare Prahova, Filipestii de Padure

Filipeștii de Pădure

La ~10km distanță

1.555 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

1.300 €
/ lună 3.71 € / mp / lună

Inchiriez Hala Filipe?tii de Padure.

Filipeștii de Pădure

La ~10km distanță

350 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
10

1.350.000 €
/ lună 1,483.52 € / mp / lună

Spatiu comercial Annabella - Filipestii de Padu ...

Filipeștii de Pădure

La ~10km distanță

910 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
20

3.200 €
/ lună 3.20 € / mp / lună

Inchiriere hala parc Industrial Floresti Prahov ...

Filipeștii de Pădure

La ~10km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
6

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Vand sau Inchiriez

Filipeștii de Pădure

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
16

2.600 €
/ lună 2.60 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat in Filipestii de ...

Filipeștii de Pădure

La ~10km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
10

2.900 €
/ lună 0.58 € / mp / lună

Teren extravilan Filipestii de Targ, ID: R30387 ...

Mărginenii de Jos

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

21.000 €
/ lună 11.38 € / mp / lună

Teren intravilan, 1.845 mp, deschidere 13,86 m ...

Ochiuri

La ~10km distanță

1.845 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

33.000 €
/ lună 22.65 € / mp / lună

Teren intravilan/livada nuci

Mărginenii de Sus

La ~10km distanță

1.457 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

51.320 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intavilan | 2566mp | Darmanesti Dambovita

Mărginenii de Sus

La ~10km distanță

2.566 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

105.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren de Vanzare Plus Cladire

Călinești

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

135.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren extravilan 15.000 mp oportunitate investi ...

Săcueni

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

785 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Inchiriere

Filipeștii de Târg

La ~10km distanță

280 mp utili
760 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

2.402 €
/ lună 4.14 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere spatiu industrial ...

Filipeștii de Târg

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.400 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat Filipestii de Tar ...

Filipeștii de Târg

La ~10km distanță

640 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
10

9.075 €
/ lună
7.500 €
3.63 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat in Filipestii de ...

Filipeștii de Târg

La ~10km distanță