Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

16.000 €
/ lună 7.62 € / mp / lună

2 Terenuri intravilane Comuna Cornesti, DB 2100 ...

Cornești

2.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
14

80.000 €
/ lună 22.76 € / mp / lună

Teren intravilan, 3515 mp, zona Crevedia

Bujoreanca

La ~5km distanță

3.515 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

43.400 €
/ lună 55.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Darza

Bujoreanca

La ~5km distanță

789 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

69.900 €
/ lună 10.24 € / mp / lună

Teren extravilan - Sita Buzaului -6800 mp posib ...

Băltița

La ~5km distanță

6.823 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
13

195.000 €
/ lună 10.87 € / mp / lună

Teren intravilan 1.8ha Recea / COMISION 0%

Băltița

La ~5km distanță

17.939 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

60.000 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

Teren 6300mp-Oportunitate investitie,zona in de ...

Băltița

La ~5km distanță

6.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

7.000 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Teren de inchiriat 10.000mp -CRISTIAN- PRETABIL ...

Băltița

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

19 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez gratuit 400mp teren in Prahova

Șirna

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

149.000 €
/ lună 8.28 € / mp / lună

Teren intravilan-industrial de vanzare, Cocoras ...

Coceana

La ~5km distanță

18.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

100.000 €
/ lună 25.64 € / mp / lună

Teren intravilan cu lac 3900mp Cocorasti Colt P ...

Coceana

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
5

30.000 €
/ lună 5.36 € / mp / lună

Teren de vanzare Cojasca! 5600mp2.

Cojasca

La ~10km distanță

5.600 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
3

19.900 €
/ lună 49.75 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Magurele, Prahova | ...

Stăncești

La ~10km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

Preț necomunicat

Spatiu Premium 314 mp - Comuna Sirna (Tariceni) ...

Tăriceni

La ~10km distanță

314 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

7.000 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Teren de inchiriat 10.000mp -CRISTIAN- PRETABIL ...

Mănești

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
6

18.500 €
/ lună 10.88 € / mp / lună

Vand teren Stejaru

Stejaru

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

60.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Terenuri agricole Peris Burias direct proprieta ...

Buriaș

La ~10km distanță

60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

69.900 €
/ lună 32.45 € / mp / lună

Teren Peris Ilfov sat Burias 2 154 m - 69 900 E ...

Buriaș

La ~10km distanță

2.154 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

12.800 €
/ lună 17.78 € / mp / lună

Loturi de casa la Padure, acces direct din Drum ...

Lucianca

La ~10km distanță

720 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună 15.01 € / mp / lună

propun spre vanzare 2998 mp la doar 45000 euro ...

Lucianca

La ~10km distanță

2.998 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Butimanu

Butimanu

La ~10km distanță

68.514 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Butimanu

Butimanu

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Butimanu

Butimanu

La ~10km distanță

26.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

90.000 €
/ lună 4.96 € / mp / lună

Teren extravilan Butimanu, Dambovita

Butimanu

La ~10km distanță

18.128 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Itravilan Butimanu

Butimanu

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

129.000 €
/ lună 34.86 € / mp / lună

Teren Butimanu - 3700 mp-deschidere lac

Butimanu

La ~10km distanță

3.700 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

36.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren Lucianca - Butimanu - deschidere la DN

Butimanu

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Intravilan Butimanu

Butimanu

La ~10km distanță

48.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

22.960 €
/ lună 24.64 € / mp / lună

Teren intravilan Ciocanari, ID: R2942551

Niculești

La ~10km distanță

932 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

46.000 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren intravilan 2.000 mp la 30 km de Bucuresti ...

Niculești

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

23.499 €
/ lună 25.60 € / mp / lună

Teren Intravilan 918 mp, Deschidere 18.8 m Nicu ...

Niculești

La ~10km distanță

918 mp teren