Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

268 €
/ lună 17.87 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 15mp patrati

Colanu

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

38.000 €
/ lună 63.33 € / mp / lună

De vinzare Teren intravilan- COLANU- ULMI

Colanu

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare 3750 MP - zona Motorep

Colanu

3.750 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vinzare Motorep 6100 mp

Colanu

6.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

9 luni în urmă
17

5.000 €
/ lună 8.53 € / mp / lună

???? Cladire multifunc?ionala, de inchiriat, 60 ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

586 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

???? Spa?iu Comercial 160 mp Parter +Etaj + Dep ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

160 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

420 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiul ideal pentru sediu firma – 3 came ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

70 mp
4E

Agenție

3 luni în urmă
8

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial cu 2 Intrari Stradale, 70 mp, ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
9

650 €
/ lună 9.29 € / mp / lună

Spatiu Comercial || Vis-a-vis de Tribunal || Ac ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

70 mp utili
1990
Agenție

Mai mult de un an
3

85.000 €
/ lună 170 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp, deschidere 16 ml, zona ...

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
14

490 €
/ lună 1.75 € / mp / lună

Cladire noua – prima inchiriere

Micro 11, Târgoviște

La ~5km distanță

280 mp
2025
1E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

549 €
/ lună
599 €
10.98 € / mp / lună

Inchiriez apartament parter 77Mp, zona RAGC , T ...

Micro 12, Târgoviște

La ~5km distanță

50 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 549 € și 600 €
Agenție

9 luni în urmă
7

450 €
/ lună 2.45 € / mp / lună

Spatiu industrial, de inchiriat, 184 mp, zona M ...

Micro 12, Târgoviște

La ~5km distanță

184 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
15

700 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Spatiu Comercial MIcro 12 Parter & Etaj 120 mp

Micro 12, Târgoviște

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

800 €
/ lună 9.76 € / mp / lună

Spatiu comercial 82 mp,deschidere mare la strad ...

Micro 12, Târgoviște

La ~5km distanță

82 mp utili
4E
Agenție

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat 75 mp birou + depozitare, a ...

Micro 12, Târgoviște

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

850 €
/ lună 10.37 € / mp / lună

Spa?iu comercial 82 mp, parter Micro 12 Minion

Micro 12, Târgoviște

La ~5km distanță

82 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

77.000 €
/ lună 102.67 € / mp / lună

Teren intravilan, 750 mp, Micro 12

Micro 12, Târgoviște

La ~5km distanță

750 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

126.000 €
/ lună 129.63 € / mp / lună

Teren intravilan 972 mp, deschidere 20 ml zona ...

Micro 12, Târgoviște

La ~5km distanță

972 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

60.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren intravilan 500mp Targoviste zona Micro 12

Micro 12, Târgoviște

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

1.250 €
/ lună 21.19 € / mp / lună

Spatiu comercial, 59 mp, zona Aleea Trandafiril ...

Aleea Trandafirilor, Târgoviște

La ~5km distanță

59 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

672 €
/ lună 13.44 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in zona centrala.

Aleea Trandafirilor, Târgoviște

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
4

255.039 €
/ lună
279.240 €
54.80 € / mp / lună

Investitie cu randament imediat Teren 4654mp Ta ...

Centură, Târgoviște

La ~5km distanță

4.654 mp teren
5E
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

1.500 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Teren de inchiriat 3.000 mp | Locatie strategic ...

Centură, Târgoviște

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

26.000 €
/ lună 5.20 € / mp / lună

Teren extravilan 5.000 mp zona Combinat

Centură, Târgoviște

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

55.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren intravilan 5000 mp, Laminorului

Centură, Târgoviște

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

2.000 €
/ lună 0.44 € / mp / lună

Teren 4500 mp de inchiriat Laminorului Targovis ...

Centură, Târgoviște

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

95 €
/ lună

Vand 2 vitrine din geam grosime 10 mm .

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

Dezvoltator
Comision 0%

11 luni în urmă
14

907 €
/ lună
750 €
15.12 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial Targoviste langa Ka ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

60 mp utili
2E
2023
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

1.000 €
/ lună 3.85 € / mp / lună

Oportunitate inchiriere spatiu comercial centra ...

Central, Târgoviște

La ~5km distanță

260 mp utili
481 mp teren