Proprietăți unice: 84
Proprietari: 5
Agenție

2 luni în urmă
11

399.000 €
/ lună 704.95 € / mp / lună

Imobil multifunctional, 566 mp utili, ideal pro ...

Central, Sfântu Gheorghe

566 mp utili
Agenție

2 luni în urmă

399.000 €
/ lună 704.95 € / mp / lună

Imobil multifunctional, 566 mp utili, ideal pro ...

Central, Sfântu Gheorghe

566 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

196.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare in Sfantu Gheorghe!

Central, Sfântu Gheorghe

19.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

304.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan, pe 3.800 mp, cu vedere frumoa ...

Central, Sfântu Gheorghe

3.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

35.250 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare pe Dealul Bunica!

Central, Sfântu Gheorghe

4.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

50.000 €
/ lună 34.48 € / mp / lună

Teren extravilan 1.450 mp, din care curti const ...

Central, Sfântu Gheorghe

1.450 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

85.000 €
/ lună 0.41 € / mp / lună

Padure mixta de vanzare in Sfantu Gheorghe!

Central, Sfântu Gheorghe

208.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

600 €
/ lună 13.95 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in Sfantu Gheorghe, pe str ...

Central, Sfântu Gheorghe

43 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

600 €
/ lună 13.95 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat in Sfantu Gheorghe, pe str ...

Central, Sfântu Gheorghe

43 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
14

4.200 €
/ lună
1.800 €
9.98 € / mp / lună

Spatiu Comercial Premium, Locatie Excelenta Pen ...

Central, Sfântu Gheorghe

421 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună 6.41 € / mp / lună

De inchiriat apartament cu 4 camere pentru biro ...

Central, Sfântu Gheorghe

78 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

19.000 €
/ lună 56.21 € / mp / lună

Teren intravilan 338 mp, Lunca Oltului, Sfantu ...

Lunca Oltului, Sfântu Gheorghe

338 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

2.200 €
/ lună 9.95 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial Sf. Gheorghe Bd. ...

Ultracentral, Sfântu Gheorghe

221 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

260.000 €
/ lună 40.63 € / mp / lună

FILM! Teren intravilan cu potential ridicat - z ...

Central, Sfântu Gheorghe

6.400 mp teren
1E
Agenție

5 luni în urmă
10

240.000 €
/ lună 52.17 € / mp / lună

FILM! 4.600mp,aria industriala,utilitati aproap ...

Central, Sfântu Gheorghe

4.600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
10

38.900 €
/ lună 31.07 € / mp / lună

Teren,

Central, Sfântu Gheorghe

1.252 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

120.000 €
/ lună 25.53 € / mp / lună

teren intravilan Sancraiu, 4600 mp de vanzare

Central, Sfântu Gheorghe

2 camere
4.700 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
9

28.000 €
/ lună 56 € / mp / lună

Teren intravilan cu PUZ, 500 mp, zona Belvedere ...

Central, Sfântu Gheorghe

500 mp teren
2E
Agenție

10 luni în urmă
6

10.400 €
/ lună 16 € / mp / lună

FILM! Loturi teren extravilan, recomandate case ...

Central, Sfântu Gheorghe

650 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

103.500 €
/ lună 71.83 € / mp / lună

Teren intravilan, cu panorama superba, in Sfant ...

Central, Sfântu Gheorghe

1.441 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

1.560 €
/ lună
1.887 €
6.07 € / mp / lună

Spatiu comercial vitrinat,dublu acces,257 mp,di ...

Central, Sfântu Gheorghe

125 m

257 mp utili
1977
Agenție

Mai mult de un an
13

2.800 €
/ lună 7.47 € / mp / lună

Spatiu comerical, de inchiriat, 375 mp, zona Ca ...

Central, Sfântu Gheorghe

375 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
36

3 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?ii industriale de inchiriat 50 m2 pana la 4 ...

Semicentral, Sfântu Gheorghe

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Arenda unui teren de 2000 mp

Central, Sfântu Gheorghe

2.000 mp teren