De vanzare teren partial intravilan in Saramas,pe punctul ,La Cuptor,,

18.900 € / lună
4.50 € / mp / lună

Sărămaş, Judeţul Covasna

Suprafață teren:
4.200 mp

Descriere spațiu comercial

Teren de vanzare, situat in localitatea Saramas, in punctul denumit La Cuptor. Terenul are o suprafata de 4.200 mp, din care 2.400 mp intravilan si 1.800 mp extravilan. Retelele de curent electric, apa si canalizare se afla la aproximativ 50 m de teren. Terenul este delimitat de un drum.
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 20 Aprilie 2026 ID anunț: 1386984

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Vâlcele
20.000 € / lună
Județul Covasna, Vâlcele
900 mp teren
Spațiu comercial, în Aninoasa
17.800 € / lună
Județul Covasna, Aninoasa
462 mp teren
Spațiu comercial, în Lunca Mărcușului
20.000 € / lună
Județul Covasna, Lunca Mărcușului
4.000 mp teren
Spațiu comercial, în Barcani
18.900 € / lună
Județul Covasna, Barcani
1.045 mp teren
Spațiu comercial, în Reci
20.000 € / lună
Județul Covasna, Reci
463 mp teren
Spațiu comercial, în Sita Buzăului
19.900 € / lună
Județul Covasna, Sita Buzăului
8.157 mp teren
Spațiu comercial, în Lunca Oltului
19.000 € / lună
Sfântu Gheorghe, Lunca Oltului
338 mp teren
Spațiu comercial, în Arcuș
19.000 € / lună
Județul Covasna, Arcuș
1.500 mp teren
Spațiu comercial, în Filia
18.000 € / lună
Județul Covasna, Filia
884 mp teren