Proprietăți unice: 12
Proprietari: 12
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 8.000

Central, Medgidia

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

8 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spațiu comercial, 100 mp .

Central, Medgidia

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

25.000 €
/ lună 30.94 € / mp / lună

Vand teren intravilan com Pestera

Central, Medgidia

808 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

40.000 €
/ lună 571.43 € / mp / lună

Casa de vanzare zona posta Medgidia

Central, Medgidia

70 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

10 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren agricol de vanzare in extravilan Medgidia

Central, Medgidia

1.666 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.000 €
/ lună

Spatiu comercial, 100 mp .

Medgidia

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Remus Opreanu

Medgidia

25.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

55.000 €
/ lună 183.33 € / mp / lună

Teren de vanzare Medgidia !!!

Central, Medgidia

300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

250.000 €
/ lună 35.71 € / mp / lună

Ferma de vanzare sau la schimb cu teren arabil, ...

Medgidia

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spa?iu comercial stradal Medgidia | 80 mp | viz ...

Nord, Medgidia

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

6 €
/ lună 2 € / mp / lună

Spatiu comercial de Inchiriat

Ultracentral, Medgidia

3 mp utili
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatii de inchiriat

Medgidia

60 mp utili
60 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

15.000 €
/ lună 48.86 € / mp / lună

Loturi de teren de vanzare in Castelu

Castelu

La ~5km distanță

307 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

19.000 €
/ lună 19 € / mp / lună

Teren de vanzare

Castelu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

25 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand 2144mp teren intravilan Com. Cuza Voda Jud ...

Cuza Vodă

La ~5km distanță

1 camere
1.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan poarta alba

Poarta Albă

La ~10km distanță

2 camere
271 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

17.500 €
/ lună 35 € / mp / lună

Vand teren intravilan Poarta alba

Poarta Albă

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Siminoc

Siminoc

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

18.500 €
/ lună 1.46 € / mp / lună

Teren agricol de 12700 mp cu direct access DC11 ...

Siminoc

La ~10km distanță

12.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

93.000 €
/ lună 10.72 € / mp / lună

Teren intravilan, 9349 mp, direct acces DN3

Central, Murfatlar

La ~15km distanță

8.677 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

400 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

teren de inchiriat

Făclia

La ~15km distanță

1.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

26.145 €
/ lună 21 € / mp / lună

Teren Intravilan 1245 m2

Făclia

La ~15km distanță

1.245 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

11.040 €
/ lună
12.000 €
9.20 € / mp / lună

Cladire P+4 Tomis Nord campus

Tomis Nord, Constanța

La ~15km distanță

1.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

3.500 €
/ lună 8.14 € / mp / lună

Tomis nord - etaj 1- spatiu comercial 430 mp

Tomis Nord, Constanța

La ~15km distanță

430 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

1.580 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial deschidere directa Bulevardul ...

Tomis Nord, Constanța

La ~15km distanță

79 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

18.800 €
/ lună 47 € / mp / lună

Teren Ciocarlia de Jos

Ciocârlia

La ~15km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

62.000 €
/ lună 56.01 € / mp / lună

Teren - Ciocarlia de Jos

Ciocârlia

La ~15km distanță

1.107 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

14 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren intravilan (loturi pentru casa)

Nicolae Bălcescu

La ~15km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

25 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand teren Intravilan Nicolae Balcescu

Nicolae Bălcescu

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
28

69.000 €
/ lună 86.79 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan 795mp Valu lui Traian + u ...

Valu lui Traian

La ~15km distanță

795 mp teren
1E