Proprietăți unice: 639
Proprietari: 136
Agenție

1 săptămână în urmă
9

427 €
/ lună 10.68 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Ultracentral liceul pedagog ...

Central, Constanța

40 mp
1970
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1.160 €
/ lună

Inchiriere Teren Mamaia - zona Butoaie - 318 mp

Central, Constanța

Intravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

1.500 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial 75mp, vitrina stradala 12 m - ...

Tomis Nord, Constanța

75 mp utili
1985

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

5.200 €
/ lună

Constanta - Halta Traian - hala 1300mp

Halta Traian, Constanța

Agenție

2 săptămâni în urmă
15

1.850 €
/ lună
2.201 €
9.69 € / mp / lună

Faleza Nord, spatiu comercial din constructie 1 ...

Faleza Nord, Constanța

191 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,850 € și 2.201 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

3.422 €
/ lună 34.22 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT I 100 MP I ZONA T ...

Trocadero, Constanța

100 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

3.600 €
/ lună

Depozit 800 mp de inchiriat

CET, Constanța

Agenție

2 săptămâni în urmă
7

2.250 €
/ lună

Depozit de inchiriat CET

CET, Constanța

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
28

2.311 €
/ lună 14.91 € / mp / lună

Cladire premium, etaj 2 | 150 mpu + terase 57 m ...

Far, Constanța

155,7 mp utili
2E
2026
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

345 €
/ lună 23 € / mp / lună

Birou la bulevard de Inchitiat

Central, Constanța

15 mp
1960
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

1.504 €
/ lună 13.19 € / mp / lună

Spațiu comercial în Parc Far | Teras& ...

Far, Constanța

114,53 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

450 €
/ lună 11.84 € / mp / lună

Interioara 3 - Spatiu comercial suprafata 38 mp

Zona Industrială, Constanța

38 mp utili
2000
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

229 €
/ lună 16.36 € / mp / lună

Birou ultracentral - Sala Sporturilor

Ultracentral, Constanța

14 mp
1938
3E
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
18

730 €
/ lună
791 €
14.60 € / mp / lună

NOU! Spatii de birouri premium de inchiriat | B ...

Far, Constanța

50 mp utili
2E
2026
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 730 € și 791 €
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
28

4.620 €
/ lună 15.40 € / mp / lună

Cladire premium 2026, etaj 1 si 2 | 300 mpu + ...

Far, Constanța

300 mp utili
2E
2026
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă
2

89.000 €
/ lună 189.36 € / mp / lună

Teren de vanzare Zona Vila Cucoanei KM5, Consta ...

Central, Constanța

470 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

5.000 €
/ lună 13.89 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în Centru

Central, Constanța

360 mp utili
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

2.950 €
/ lună 2.46 € / mp / lună

Închiriere Hală zona Palas/Autostradă, Constanț ...

Brătianu, Constanța

1.200 mp utili
2022
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

770 €
/ lună 14 € / mp / lună

Capitol spatiu comercial 55 mp 750 e

Capitol, Constanța

55 mp utili
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

957 €
/ lună
791 €
13.67 € / mp / lună

Spațiu comercial Alexandru Lapusneanu

Casa de Cultură, Constanța

70 mp utili
1E
2000
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
14

575 €
/ lună
650 €
12.78 € / mp / lună

✅Proprietar: Spațiu comercial strada ...

Central, Constanța

45 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

13.000 €
/ lună 19.85 € / mp / lună

Vand teren intravilan Nisipari

Central, Constanța

655 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

2.420 €
/ lună 8.01 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, zona Inel 2

Central, Constanța

302 mp utili
Agenție

3 zile în urmă
1

2.420 €
/ lună 8.01 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, zona Inel 2

Inel II, Constanța

302 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
12

195.000 €
/ lună 312 € / mp / lună

Teren de vanzare Constanta

Central, Constanța

625 mp teren
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

1.250 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

Tomis I, artera circulata, spatiu comercial ame ...

Tomis I, Constanța

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

1.260 €
/ lună 18 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral

Trocadero, Constanța

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

15 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ultracentral etaj ...

Ultracentral, Constanța

420 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
14

850 €
/ lună 13.08 € / mp / lună

Spatiu comercial Dacia central, vad stradal, 65 ...

Dacia, Constanța

65 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
6

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Exclusivitate hala 300 sau 600 mp, zona sere

Central, Constanța

300 mp utili