Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
4

189.000 €
/ lună 189 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Municipiul Const ...

Sud, Constanța

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

41.000 €
/ lună 79.15 € / mp / lună

Vand teren constanta

Central, Constanța

La ~5km distanță

518 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

2.299 €
/ lună 14.37 € / mp / lună

Spatiu Bd Mamaia

Central, Constanța

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

700 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Spatiu Comercial 150mp-MEDEEA-TRIFAZIC(380V)-Va ...

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

150 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1.275.000 €
/ lună 230.02 € / mp / lună

Teren veterani km5

Central, Constanța

La ~5km distanță

5.543 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

140.000 €
/ lună 393.26 € / mp / lună

Vand/schimb teren intravilan 356 mp cu 3 corpur ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
356 mp
356 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat ultra central stradal 50mp ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand sau inchiriez teren extravilan

Central, Constanța

La ~5km distanță

102.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

450 €
/ lună 22.50 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu central perfect pentru masaj, ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

15.500 €
/ lună
11.500 €
43.54 € / mp / lună

Vand sau schimb cu auto sau casa modulara,Teren ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

356 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

14.500 €
/ lună 24.17 € / mp / lună

Teren vanzare intravilan cu toate utilitatile l ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

11.000 €
/ lună 25.40 € / mp / lună

Vanzare teren Corbu

Central, Constanța

La ~5km distanță

433 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren agricol de inchiriat

Central, Constanța

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

699 €
/ lună 19.97 € / mp / lună

Spatiu comercial Tomis 3 Constanta

Central, Constanța

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

OCAZIE!!!Proprietar vand parcele teren RANCA

Central, Constanța

La ~5km distanță

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

79.000 €
/ lună 1.98 € / mp / lună

Vand FERMA cu teren 4 hectare Plopeni Constanta

Central, Constanța

La ~5km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Judetul Constanta

Nord, Constanța

La ~5km distanță

1.683 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă

900 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat zona

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

72 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.921.008 €
/ lună
1.919.275 €
45,738.29 € / mp / lună

De Inchiriat Spa?iu Comercial

Central, Constanța

La ~5km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

12.500 €
/ lună 15.53 € / mp / lună

Teren de vanzare Nisipari- Constanta

Central, Constanța

La ~5km distanță

805 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Inchiriere Cabinet Medical

Central, Constanța

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

950 €
/ lună 43.18 € / mp / lună

Spatiu comercial ideal pentru coffeeshop

Central, Constanța

La ~5km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1.100 €
/ lună 14.10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Constanta

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

4.000 €
/ lună
5.000 €
6.02 € / mp / lună

Spatiu comercial 664 mp P+1 central, str Poporu ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

664 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

250 €
/ lună 17.86 € / mp / lună

Salon inchiriere Constan?a ZONA IPJ, Bld. Mamai ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

14 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

990 €
/ lună
900 €
11 € / mp / lună

constanta ultracentral, bulevardul ferdinand nr ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

15 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 450 mp, zona Eur ...

Vest, Constanța

La ~5km distanță

450 mp utili
2022
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

491 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Inchiriez teren 2500 mp Navodari

Central, Constanța

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

2.990 €
/ lună 31.15 € / mp / lună

Spatiu complet amenajat blvd Tomis

Central, Constanța

La ~5km distanță

96 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

200 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare in Mamaia sat str M 17 nr 80.L ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

5.700 mp teren