Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
17

263 €
/ lună 20.23 € / mp / lună

CENTRU MIGA (cod03)- Birouri moderne linga Trib ...

Miga, Constanța

40 camere
13,12 mp
Etaj 1 / 2
1927

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
19

1.001 €
/ lună 7.41 € / mp / lună

Închiriere duplex nemobilat 150 mp vis-a-vis Pa ...

Tomis Mall, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
135 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

3 luni în urmă
4

450 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Spatii birouri centru vis-a-vis de Tomis Mall c ...

Tomis Mall, Constanța

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

450 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spatiu birouri zona Tomis Mall mobilat , cu toa ...

Tomis Mall, Constanța

La ~5km distanță

40 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.300 €
/ lună 13.27 € / mp / lună

Spa?iu birouri 98 mp central, ideal firma 5 10 ...

Tomis Mall, Constanța

La ~5km distanță

98 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

1.800 €
/ lună
1.700 €
12 € / mp / lună

Spa?iu comercial 170 mp zona centrala Constan?a ...

Tomis Mall, Constanța

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

149.900 €
/ lună
150.000 €
2,725.45 € / mp / lună

Spatiul comercial Tomis Mall, Constanta

Tomis Mall, Constanța

La ~5km distanță

55 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
26

4.000 €
/ lună 12.12 € / mp / lună

POLICLINICA CU PLATA(cod03) - Spatiu comercial ...

Republica, Constanța

La ~5km distanță

4 camere
330 mp
Parter / 1
1927
Agenție

2 luni în urmă
12

1.000 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Spatiu Comercial 64mp utili - Zona Ultracentral ...

Zorile, Constanța

La ~5km distanță

64 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
4

191 €
/ lună 17.36 € / mp / lună

Spatiu birouri in zona Victoria -Emag , 1000 l ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

11 mp
2E
Agenție

Mai mult de un an
4

400 €
/ lună 14.81 € / mp / lună

Sp.comercial,Bd Mamaia,Central

Central, Constanța

La ~5km distanță

27 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
15

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

De inchiriat hale industriale Constan?a Str. Ce ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

3.000 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
5

1.206 €
/ lună
997 €
11.49 € / mp / lună

Ultracentral, spatiu pretabil multiple activita ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

105 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

4.375 €
/ lună 25.74 € / mp / lună

Societate,ofera spre inchiriere spatiu comercia ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

170 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
8

911 €
/ lună 10.72 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial zona Centru

Central, Constanța

La ~5km distanță

85 mp utili
1E
1992
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 911 € și 950 €
Agenție

Mai mult de un an

550 €
/ lună
600 €
9.17 € / mp / lună

inchiriez Spatiu Birou

Central, Constanța

La ~5km distanță

60 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 550 € și 600 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

1.200 €
/ lună 3.13 € / mp / lună

De inchiriat teren Faleza Nord

Central, Constanța

La ~5km distanță

383 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Constanța

La ~5km distanță

330 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
1

9.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

ULTRACENTRAL SPATIU COMERCIAL CLADIRE CU 4 NIV ...

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

1.800 mp utili
1E
1980
Agenție

Mai mult de un an
10

70 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriere Spatii Depozitare in Containere Mari ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

2.400 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
8

341 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu birouri, situat ultracentral, centrala g ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

31 mp
2012
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

400 €
/ lună

Lucrez teren arabil in arenda 2000 lei/ ha

Central, Constanța

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
5

22.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Parc logistic in Constanta, buid to suit, cu mu ...

Sud, Constanța

La ~5km distanță

5.000 mp utili
5.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatii de birouri Luminos/ 190-350 mp / in clad ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

350 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

410 €
/ lună 5.86 € / mp / lună

Birou in centrul orasului

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

70 mp
Agenție

9 luni în urmă
6

8.500 €
/ lună
10.303 €
3.29 € / mp / lună

Hotel/Vila in centrul orasului Constanta

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

2.580 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

292.750 €
/ lună 815.46 € / mp / lună

De vanzare hala inchiriata cu 2 mii euro luna B ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

359 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
10

5.001 €
/ lună 277.83 € / mp / lună

Spațiu de birouri Ultracentral

Ultracentral, Constanța

La ~5km distanță

18 mp
Etaj 3 / 3
1965
3E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

200 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

De inchiriat birou

Central, Constanța

La ~5km distanță

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.400 €
/ lună 6.83 € / mp / lună

Casa de inchiriat pentru birouri in Constanta

Central, Constanța

La ~5km distanță

205 mp utili