Proprietar
Proprietăți unice: 67
Proprietari: 29
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

1.595 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral Turda , 145 mp ut ...

Ultracentral, Turda

145 mp utili
1E
1950
Agenție

21 ore în urmă
6

420.000 €
/ lună 104.17 € / mp / lună

, Teren constructie blocuri

Central, Turda

4.032 mp teren
Agenție

Ieri
9

1.150 €
/ lună 2.02 € / mp / lună

Hala depozitare/productie 570mp - zona Gilau

Central, Turda

570 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

288 €
/ lună 8 € / mp / lună

De inchiriat spati comerciale

Central, Turda

36 mp utili
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
17

10.350 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2300 mp - Logistica - Produ ...

Sud, Turda

Agenție

8 luni în urmă
7

30.004 €
/ lună 3.21 € / mp / lună

Hală industrială de închiriat

Periferie, Turda

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
11

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hală ind. în Turda, zona centrală (500 mp) și i ...

Central, Turda

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
17

24.750 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 5500 mp - Logistica - Produ ...

Sud, Turda

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
17

15.750 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 3500 mp - Logistica - Produ ...

Sud, Turda

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
17

31.500 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatii Industriale - 7000 mp - Logistica - Prod ...

Sud, Turda

Agenție

10 luni în urmă
18

14.684 €
/ lună
12.136 €
4.84 € / mp / lună

Spatiu Industrial-Mihai Viteazu/Zona Autostrazi ...

Exterior Sud, Turda

Agenție

Mai mult de un an
19

7.260 €
/ lună
6.000 €
4.84 € / mp / lună

Spatiu Industrial-Mihai Viteazu/Zona Autostrazi ...

Exterior Sud, Turda

Agenție

Mai mult de un an
3

24.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

CTPark Turda, spatii industriale Cluj, 0% comis ...

Exterior Sud, Turda

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

793 €
/ lună
656 €
9.67 € / mp / lună

Spatii de inchiriat in Central Shopping Center ...

Central, Turda

82 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

550 €
/ lună 7.43 € / mp / lună

Inchiriez spatiu.

Central, Turda

74 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 9260 mp, Comuna Ri ...

Central, Turda

9.260 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

42.000 €
/ lună 58.09 € / mp / lună

Teren intravilan, 723 mp, in Turda

Central, Turda

723 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

4.750 €
/ lună 6.79 € / mp / lună

Hale industriale 500 + 200mp | Acces TIR | 2km ...

Central, Turda

700 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 4,750 € și 5.500 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

150 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Platforma industriala 3 ha cu venit + potential ...

Central, Turda

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

8.500 €
/ lună
12.000 €
9.16 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare 928 mp | Valea Inze ...

Central, Turda

928 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

125.000 €
/ lună 2.78 € / mp / lună

Vand teren agricol 4.5ha

Central, Turda

45.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

1.000 €
/ lună
3.000 €
0.12 € / mp / lună

Inchiriez parcare / teren pe termen lung.

Central, Turda

8.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

208.200 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare in Turda pentru constructie ca ...

Ultracentral, Turda

1.388 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

99.000 €
/ lună 26.05 € / mp / lună

Teren 3800 mp Sannicoara utilitati, potential, ...

Central, Turda

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

53.000 €
/ lună 51.61 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Turda

1.027 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

89.000 €
/ lună 19.21 € / mp / lună

INVESTITIE! Teren intravilan situat in TURDA 46 ...

Central, Turda

4.632 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

145.000 €
/ lună 20.14 € / mp / lună

COMISION 0%!!! Teren extravilan, 7200 mp, in BA ...

Central, Turda

7.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

174.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

COMISION 0%!!! Teren extravilan, 8700 mp, in zo ...

Central, Turda

8.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

62.000 €
/ lună
66.000 €
56.36 € / mp / lună

Teren intravilan Turda Zona Postarat

Central, Turda

1.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

58.500 €
/ lună 39 € / mp / lună

Teren intravilan, 1500 mp in Turda

Central, Turda

1.500 mp teren
2E

Spaţii comerciale de închiriat în Turda, județul Cluj

Turda, un oraș cu o istorie bogată și atracții turistice precum Salina Turda, oferă o piață imobiliară interesantă pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Imoradar24.ro a analizat oferta din zonă, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.600 euro, cu oferte ce încep de la 118 euro și pot ajunge până la 42.999 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 424 m², cu cele mai mici spații având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 88.663 m².
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu 12% din oferte fiind considerate afaceri accesibile.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 5 euro, iar pentru proprietățile cu terasă sau grădină, prețul mediu ajunge la 2.500 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 17% dintre spațiile comerciale disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 165 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Compartimentare: Distribuția camerelor este variată, cu 7% din oferte având 1 cameră, 2% cu 2 camere și 5% cu 3 sau mai multe camere.

Turda reprezintă o oportunitate excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în această zonă dinamică? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Turda!