Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
4

203.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

COMISION 0%!!! Teren intravilan, 5800 mp, in Sa ...

Sâncraiu

5.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

114.000 €
/ lună 22.80 € / mp / lună

Teren intravilan 3000 mp, in Sandulesti

Sâncraiu

2 camere
5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
5

62.000 €
/ lună 8.91 € / mp / lună

Teren 6,956mp Braisoru/ Comuna Sancraiu

Brăișoru

La ~5km distanță

6.956 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren cu CF la distanta de 1 km de Benzina ...

Central, Huedin

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

2.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial in Huedin centru

Central, Huedin

La ~5km distanță

120 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
19

1.500 €
/ lună 8.82 € / mp / lună

Spatiu comercial, de inchiriat, in Huedin

Ultracentral, Huedin

La ~5km distanță

170 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

45.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intavilan, 3000 mp, front la stradal 16mp ...

Dealu Negru

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren in Dealu Negru

Dealu Negru

La ~10km distanță

4.054 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

17 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren plat 2.920 mp Dealul Negru 5km de Belis v ...

Dealu Negru

La ~10km distanță

2.920 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
2

300.000 €
/ lună 8.22 € / mp / lună

Terenuri - Dealul Negru - de vanzare in Exclusi ...

Dealu Negru

La ~10km distanță

36.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

35.000 €
/ lună 11.74 € / mp / lună

Teren intravilan, 2980 MP cu utilitati, Dealu N ...

Dealu Negru

La ~10km distanță

2.980 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
2

22.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Oportunitate - Teren Extravilan Transursoaia - ...

Dealu Negru

La ~10km distanță

4.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

125.000 €
/ lună 9.54 € / mp / lună

Teren extravilan 13103 mp in Dealu Mare! Oportu ...

Dealu Negru

La ~10km distanță

13.103 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

165.000 €
/ lună 34.38 € / mp / lună

Teren si cabana de vanzare in Muntii Apuseni.

Călățele

La ~10km distanță

4.800 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

53.900 €
/ lună 25.13 € / mp / lună

Teren intravilan 2,145mp Calatele Padure, Sat d ...

Călățele

La ~10km distanță

2.145 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

34.000 €
/ lună 42.50 € / mp / lună

Teren intravilan cu sura in Ardeova(Manastireni ...

Bica

La ~10km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Bologa Oportunitate

Bologa

La ~10km distanță

2.675 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

35 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Scrind, com. Margau

Scrind-Frăsinet

La ~10km distanță

839 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

10 €
/ lună 10 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Scrind-Frăsinet

La ~10km distanță

1 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

51.000 €
/ lună 31.08 € / mp / lună

Investitie ! Teren intravilan 1641 mp construib ...

Rogojel

La ~10km distanță

1.641 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Terenuri sat Visagu ,com.Sacuieu ,Vladeasa Cluj

Vișagu

La ~15km distanță

1.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
13

150.030 €
/ lună 18 € / mp / lună

Comision 0 Teren Turistic Extravilan Aproape De ...

Vișagu

La ~15km distanță

8.335 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

360.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Comision 0 20.000 Mp Teren Extravilan Cu Padure ...

Vișagu

La ~15km distanță

20.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

625.000 €
/ lună 59.93 € / mp / lună

Teren intravilan constructii 1 ha, zona exclusi ...

Stana

La ~15km distanță

10.428 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - zona centrala

Stana

La ~15km distanță

40 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

104.500 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren in suprafata de 1100 mp, pe strada Crasne ...

Stana

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spatii comerciale, birouri, sala pro ...

Stana

La ~15km distanță

1.540 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

63.000 €
/ lună 105 € / mp / lună

Teren Intravilan, zona linistita, Livada Meses

Stana

La ~15km distanță

600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

67.500 €
/ lună 73.53 € / mp / lună

Teren Intravilan, de vanzare, 918 mp, zona Liva ...

Stana

La ~15km distanță

918 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
12

270.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan pentru 4 imobile a cate 6 unit ...

Stana

La ~15km distanță

4.500 mp teren
2E