Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

0 €
/ lună

Inchiriez teren extravilan 7000mp!

Nădășelu

7.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

50 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan I 1000 MP I Nadaselu

Nădășelu

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan Nadaselu

Nădășelu

14.557 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
3

500.000 €
/ lună 115.74 € / mp / lună

INVESTITIE! Teren intravilan cu casa - 4320mp - ...

Nădășelu

7 camere
4.320 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
2

300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu Industrial/Hala De inchiriat Zona Calea ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Agenție

5 luni în urmă
6

6.480 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Hala din panouri 864 mp cu platforma betonata B ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

8 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?ii de birouri de inchiriat Tetarom I, Cluj- ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

800 mp utili
2005

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

12.523 €
/ lună
10.350 €
5.44 € / mp / lună

Spatiu Industrial, Clasa A, 2300 mp, Cluj

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
7

220.000 €
/ lună 107.32 € / mp / lună

Comision 0%! Teren industrial, certificat de ur ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.050 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

289.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren intravilan l 3400 Mp l zona industriala l ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

8 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Birou de inchiriat Tetarom I, 60200mp, Mobilat, ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

100 mp utili
2005
Agenție

Mai mult de un an
7

1.079 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spatiu birou clasa A l cladire premium l 127 mp ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

127 mp utili
2024
Agenție

3 luni în urmă
7

300.000 €
/ lună 52.13 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 5.755 mp | Bontida

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

6.450 €
/ lună 8.60 € / mp / lună

Spatiu depozitare sau productie 600mp, birouri ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

750 mp utili
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
16

10.587 €
/ lună
8.750 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2500 mp - Productie - Depoz ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
16

6.352 €
/ lună
5.250 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1500 mp - Productie - Depoz ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
16

2.117 €
/ lună
1.750 €
4.23 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 500 mp - Productie - Depozi ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

13.950 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 3100 mp - Productie - Depoz ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

12.600 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2800 mp - Productie - Depoz ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

6.300 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1400 mp - Productie - Depoz ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

26.550 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 5900 mp - Productie - Depoz ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

3.590 €
/ lună 17.01 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, Str. Muncii nr. ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

211,2 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
3

6.160 €
/ lună 7 € / mp / lună

De inchiriat hala (in prezent dest.service auto ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2E
Agenție

1 lună în urmă
6

7.000 €
/ lună 6.56 € / mp / lună

Hala moderna 1067 mp cu birouri | Tetarom| Idea ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

1.067 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

2.199.900 €
/ lună 130.49 € / mp / lună

Teren industrial cu PUZ, zona Someseni, UTR Ei*

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

16.859 mp teren
3E
Agenție

4 luni în urmă
2

93.000 €
/ lună 41.89 € / mp / lună

Teren industrial intravilan, de vanzare, 2.220 ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.220 mp teren
Agenție

23 ore în urmă
4

900 €
/ lună

Hala Taitetura Turcului

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
7

220.000 €
/ lună
250.000 €
73.83 € / mp / lună

Teren cu autorizatie de constructie hala 2980 m ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.980 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

220.000 €
/ lună 75.32 € / mp / lună

Teren industrial cu autorizatie hala, Valea Chi ...

Industrial, Cluj-Napoca

La ~5km distanță

2.921 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

288.222 €
/ lună 18.25 € / mp / lună

Oportunitate de investitie!Teren 11416mp intrav ...

Viștea

La ~5km distanță

15.793 mp teren