Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

5 zile în urmă
1

205.000 €
/ lună 22.04 € / mp / lună

Teren de 9600 mp, la DN in Mihaiesti pentru con ...

Mihăiești

9.300 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
3

66.650 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare, Sanpaul, Jud. Cluj

Sânpaul

La ~5km distanță

2.666 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
6

33.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren 2200mp, F-27m, utilitati, com.Sanpaul, sa ...

Sânpaul

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

500.000 €
/ lună 43.10 € / mp / lună

Vand teren Sala de Nunti Evenimente

Topa Mică

La ~5km distanță

11.600 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
8

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de exceptie 3,1 ha intravilan | Panorama, ...

Șardu

La ~5km distanță

31.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 2.700 mp, plan, aproape de A3, ideal inve ...

Șardu

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Cornești

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

42 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan Babutiu (Vultureni)

Băbuțiu

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

59.000 €
/ lună 78.04 € / mp / lună

Teren pentru constructie Chinteni, zona Lacuril ...

Vechea

La ~10km distanță

756 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

31.200 €
/ lună 44.57 € / mp / lună

De vanzare teren Deusu, dupa lacurile din Chint ...

Vechea

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 4175mp teren intravilan, langa Chinteni

Vechea

La ~10km distanță

4.175 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

41.600 €
/ lună 40 € / mp / lună

Investitie !Teren intravilan in Chinteni 1000 m ...

Vechea

La ~10km distanță

1.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat loca?ie strategi ...

Vechea

La ~10km distanță

200 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
7

94.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren in suprafata de 6300 mp extravilan in Gar ...

Turea

La ~10km distanță

6.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

15.400 €
/ lună
30.366 €
7.10 € / mp / lună

Vand teren Localitatea Garbau

Turea

La ~10km distanță

2.169 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

550.000 €
/ lună 52.92 € / mp / lună

Teren intravilan, 10394mp, in Deusu

Deușu

La ~10km distanță

10.394 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Deusu, Cluj

Deușu

La ~10km distanță

2.600 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

32.500 €
/ lună 46.43 € / mp / lună

De vanzare teren Deusu, dupa lacurile din Chint ...

Deușu

La ~10km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Vechea-Deusu, com ...

Deușu

La ~10km distanță

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
2

29.500 €
/ lună 38.31 € / mp / lună

Teren Intravilan Deusu

Deușu

La ~10km distanță

770 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

89.900 €
/ lună 31 € / mp / lună

Teren extravilan, 2900 mp, zona Corusu

Corușu

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

99.900 €
/ lună 71.36 € / mp / lună

Teren extravilan, 1400 mp, zona Corusu

Corușu

La ~10km distanță

1.400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

41.000 €
/ lună 54.96 € / mp / lună

Teren intravilan 746mp cu priveliste panoramica ...

Corușu

La ~10km distanță

746 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

140.000 €
/ lună 125.45 € / mp / lună

Teren intravilan 1116 mp front 30 m

Corușu

La ~10km distanță

1.116 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

75.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren de vanzare

Corușu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

20.000 €
/ lună 43.10 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 464 mp, Chinteni

Corușu

La ~10km distanță

464 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

135.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vand sau schimb Teren extravilan 9000 mp,Corusu ...

Corușu

La ~10km distanță

9.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

21.805 €
/ lună 35 € / mp / lună

COMISION 0% Teren 623mp Padureni (Chinteni) / S ...

Corușu

La ~10km distanță

623 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

22.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Teren de investitie 1760 mp

Corușu

La ~10km distanță

1.760 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

87.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren l 2900 MP l Corusu | View superb

Corușu

La ~10km distanță

2.900 mp teren