Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

36.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Doua parcele a cate 730mp in Lungesti, Iara

Lungești

1.460 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

16.000 €
/ lună 22.86 € / mp / lună

Teren de vanzare in sat Runc, Com.Ocolis, jud.A ...

Ocoliș

La ~5km distanță

700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

10 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren extravilan pretabil pentru casa de vacant ...

Iara

La ~5km distanță

1 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Iara

La ~5km distanță

2.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

37.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren 1.250 m2 Rimetea, priveliste superba, acc ...

Rimetea

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Masca- Comuna Iara

Mașca

La ~10km distanță

11.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

44.900 €
/ lună 34.54 € / mp / lună

Vand teren in Cacova Ierii

Mașca

La ~10km distanță

1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan la Pietroasa ,Cluj

Pietroasa

La ~10km distanță

21.079 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

37.000 €
/ lună 24.67 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu utilitati 1500mp

Moldovenești

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

57.390 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren 3826 mp in sat Moldovenesti

Moldovenești

La ~10km distanță

3.826 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren in Coltesti

Colțești

La ~10km distanță

17.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Coltesti 24200 mp

Colțești

La ~10km distanță

24.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand parcele teren intravilan cu utilitati Munt ...

Muntele Bocului

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

21.000 €
/ lună 21 € / mp / lună

Vand teren intravilan in Muntele Bocului, Baiso ...

Muntele Bocului

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

45.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan

Bădeni

La ~15km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

36.000 €
/ lună 48.06 € / mp / lună

Teren intravilan/ Loc de casa

Lita

La ~15km distanță

749 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren in Stejeris jud Cluj

Stejeriș

La ~15km distanță

7.522 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

27 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Buscat aproape de partie

Muntele Băișorii

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

22 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Statiunea Muntele Baisorii

Muntele Băișorii

La ~15km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

40.000 €
/ lună 51.09 € / mp / lună

Vand teren intravilan-783 mp cu utilitati la po ...

Ciurila

La ~15km distanță

783 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

72.000 €
/ lună 102.86 € / mp / lună

Teren intravilan sat Ciurila 1000 m

Ciurila

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

42.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren extravilan, Lacurile din Ciurila

Ciurila

La ~15km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

39 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren Intravilan Sandulesti 39/m2 Negociabil

Săndulești

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

143.000 €
/ lună 60.08 € / mp / lună

Oferta!! Teren + 2 case de vanzare

Săndulești

La ~15km distanță

2.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

48.000 €
/ lună 50.74 € / mp / lună

Teren intrav. 946 mp Mihai Viteazu front 22 m C ...

Mihai Viteazu

La ~15km distanță

946 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vind teren Mihai Viteazu Turda (Parc Logistic B ...

Mihai Viteazu

La ~15km distanță

11.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

47.500 €
/ lună 47.50 € / mp / lună

Teren de vanzare in Mihai Viteazu, Cluj

Mihai Viteazu

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

55 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Vand teren intravilan, loc casa.

Mihai Viteazu

La ~15km distanță

1.382 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

6.684 €
/ lună 10.28 € / mp / lună

Terent intravilan pentru casa

Mihai Viteazu

La ~15km distanță

650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

53.000 €
/ lună 53 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Lux UNIc 700 m2

Mihai Viteazu

La ~15km distanță

1.000 mp teren