Teren de vanzare in Belis 6.449m2, 19 m2

120.000 € / lună
18.61 € / mp / lună

Beliş, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
6.449 mp

Descriere spațiu comercial

Vrei sa te retragi intr-o zona ozonata si sa-ti dezvolti o afacere, cu o priveliste deosebita, unde sa-ti petreci o parte din timpul tau sau vrei sa participi la o partida de pescuit pe lacul Belis ? Vrei sa construiesti o pensiune sau mai multe cabane mai mici? Vino la UMBRELLA ESTATE ! Iti oferim spre vanzare UN TEREN in suprafata de 6.449 mp, situat intr-o zona linistita - la Belis, unde te incanta o panorama deosebita. Terenul este intabulat si cadastrat si nu are sarcini si se preteaza pentru construirea unei pensiuni. Proprietatea este situata in apropiere fata de Drumul principal. Pentru detalii suplimentare, nu ezitati sa ne contactati. Ai sansa sa fii printre primii care ii exploateaza potentialul absolut extraordinar. Va asteptam cu drag la vizionare ! 07********18
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte Zonă rurală
Actualizat în: 19 Aprilie 2026 ID anunț: 1348940

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Borhanci
125.300 € / lună
Cluj-Napoca, Borhanci
1.253 mp teren
Spațiu comercial, în Tureni
110.000 € / lună
Județul Cluj, Tureni
2.500 mp teren
Spațiu comercial, în Beliș
119.000 € / lună
Județul Cluj, Beliș
660 mp teren
Spațiu comercial, în Nicula
120.000 € / lună
Județul Cluj, Nicula
1.617 mp teren
Spațiu comercial, în Făget
129.000 € / lună
Cluj-Napoca, Făget
2.900 mp teren
Spațiu comercial, în Borhanci
125.000 € / lună
Cluj-Napoca, Borhanci