Teren construibil Feleacu

159.000 € / lună
134.06 € / mp / lună

Feleacu, Judeţul Cluj

Suprafață teren:
1.186 mp

Descriere spațiu comercial

Astra Imobiliare ofera spre vanzare teren intravilan in Feleacu cu panorama spre oras, in zona partiei.Terenul are o suprafata utila de 1186 mp avand front stradal 16 m.Acces din strada publica pietruita.Toate utilitatile sunt in fata parcelei( apa,curent,gaz, internet).Acte in regula, se poate autoriza pentru casa individuala sau teren exista o sura intabulata in CF.Ideal celor care cauta linistea fiind situata intr-o zona linistita, dar totusi accesibila.Pentru informatii suplimentare si vizionari va stam la dispozitie.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte
Actualizat în: 20 Mai 2026 ID anunț: 1638646

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
M-Scoala Feleacu V
Mijloace transport aprox. 696 m
transport
M-Scoala Feleacu E
Mijloace transport aprox. 709 m
transport
M-Releu
Mijloace transport aprox. 858 m
transport
M-DJ 71
Mijloace transport aprox. 956 m
Școală
education
Gradinita Feleacu
Învățământ aprox. 579 m
education
Scoala Generala Feleacu
Învățământ aprox. 619 m

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 80 mp, în Central
155.000 € / lună
Cluj-Napoca, Central
80 mp utili
Spațiu comercial, în Feleacu
159.900 € / lună
Județul Cluj, Feleacu
1.186 mp teren
Spațiu comercial, în Feleacu
159.000 € / lună
Județul Cluj, Feleacu
1.186 mp teren
Spațiu comercial, în Feleacu
159.900 € / lună
Județul Cluj, Feleacu
700 mp teren
Spațiu comercial, în Feleacu
145.000 € / lună
Județul Cluj, Feleacu
702 mp teren
Spațiu comercial, în Beliș