Proprietar
Proprietăți unice: 68
Proprietari: 1
Agenție

3 luni în urmă
7

650 €
/ lună 7.22 € / mp / lună

Spatiu birouri 90 mp str. Decebal

Semicentral, Cluj-Napoca

1 camere
90 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

3 luni în urmă
9

946 €
/ lună
782 €
20.57 € / mp / lună

Închiriere spațiu de birou, Semicentral /Gară, ...

Semicentral, Cluj-Napoca

1 camere
46 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

3 luni în urmă
13

2.488 €
/ lună
2.057 €
20.56 € / mp / lună

Închiriere spațiu de birou, Semicentral /Gară, ...

Semicentral, Cluj-Napoca

1 camere
121 mp
Etaj 2 / 2
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
19

4.500 €
/ lună 17.44 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 258 MP, zona Podul Traian

Semicentral, Cluj-Napoca

258 mp utili
1E
Agenție

3 luni în urmă
20

12.100 €
/ lună
10.000 €
25.64 € / mp / lună

Spatiu comercial sau pentru birouri

Semicentral, Cluj-Napoca

472,5 mp utili
5E
2015
Agenție

3 luni în urmă
6

650 €
/ lună 10.48 € / mp / lună

Spatiu pentru birou in zona semicentrala!

Semicentral, Cluj-Napoca

1 camere
62 mp
Etaj 3 / 3
2023
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
18

2.032 €
/ lună
1.680 €
16.93 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat 46-120 mp Semicentr ...

Semicentral, Cluj-Napoca

3 camere
120 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

4 luni în urmă
5

850 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

Spatiu comercial vitrat, 60 MP, zona Podul Trai ...

Semicentral, Cluj-Napoca

60 mp utili
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
11

3.872 €
/ lună
3.200 €
12.10 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat 320 mp Clasa A. Com ...

Semicentral, Cluj-Napoca

5 camere
320 mp
Etaj 3 / 8
2009
Agenție

5 luni în urmă
6

1.900 €
/ lună 13.57 € / mp / lună

Spatiu de birouri, 140 mp, zona Semicentrala !

Semicentral, Cluj-Napoca

2 camere
140 mp
Etaj 1 / 1
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,900 € și 2.200 €
Agenție

5 luni în urmă
9

6.388 €
/ lună
5.280 €
19.96 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri / comercial || zona semic ...

Semicentral, Cluj-Napoca

320 mp
Etaj 7
Agenție

6 luni în urmă
11

13.249 €
/ lună 11.99 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 1105 mp utili, situat in ...

Semicentral, Cluj-Napoca

6 camere
1.105 mp
2000
Agenție

7 luni în urmă
7

1.000 €
/ lună 16.39 € / mp / lună

Spatiu birou cu dotari premium si parcare, semi ...

Semicentral, Cluj-Napoca

2 camere
61 mp
Parter / 7
2018
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,000 € și 1.200 €
Agenție

7 luni în urmă
6

1.600 €
/ lună 8.04 € / mp / lună

Spatiu functiuni tertiare, cu parcare pe Traian ...

Semicentral, Cluj-Napoca

6 camere
199 mp
Parter / 1
2010
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
24

2.268 €
/ lună 0.59 € / mp / lună

Comision 0% - Spatii de birou 189 – 3853 ...

Semicentral, Cluj-Napoca

3.853 mp
6E
Agenție

7 luni în urmă
6

2.501 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Spatiu comercial, 160 mp utili, situat in zona ...

Semicentral, Cluj-Napoca

160 mp utili
1E
2000
Agenție

7 luni în urmă
8

1.801 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 140 mp utili, situat in ...

Semicentral, Cluj-Napoca

2 camere
140 mp
2000
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
15

4.986 €
/ lună
4.121 €
15.73 € / mp / lună

Spatii de birouri clasa A cu facilitati premium ...

Semicentral, Cluj-Napoca

1 camere
317 mp
Etaj 1 / 8
2007
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
16

2.815 €
/ lună
2.327 €
15.73 € / mp / lună

Birouri open space in cladirea Power Business C ...

Semicentral, Cluj-Napoca

3 camere
179 mp
Etaj 1 / 8
2007
Agenție

8 luni în urmă
6

7.037 €
/ lună
5.816 €
19.99 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 352 mp utili, situat in ...

Semicentral, Cluj-Napoca

3 camere
352 mp
2018
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
30

14.520 €
/ lună
12.000 €
10.40 € / mp / lună

Imobil P+2E+M de inchiriat în zona Gării/Parcul ...

Semicentral, Cluj-Napoca

42 camere
1.396 mp
Parter / 3
3E
Agenție

9 luni în urmă
2

2.700 €
/ lună 24.55 € / mp / lună

Spatiu comercial Mixt de inchiriat, zona strazi ...

Semicentral, Cluj-Napoca

110 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

500 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren centru Cluj ultracentral

Semicentral, Cluj-Napoca

500 mp teren
Intravilan
Agenție

10 luni în urmă
21

7.260 €
/ lună
6.000 €
12.16 € / mp / lună

Casa superba ideala sediu firma !

Semicentral, Cluj-Napoca

7 camere
597 mp
1.500 mp teren
Demisol
Agenție

10 luni în urmă
11

1.299 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spatiu birouri 200mp cu terasa 30mp si 2 parcar ...

Semicentral, Cluj-Napoca

200 mp
Etaj 1 / 7
2010
7E
Agenție

10 luni în urmă
15

2.663 €
/ lună
2.201 €
15.85 € / mp / lună

Spatiu de Birouri- Zona Semicentral- Parcari / ...

Semicentral, Cluj-Napoca

5 camere
168 mp
Etaj 2 / 3
2000
Agenție

11 luni în urmă
20

30.250 €
/ lună
25.000 €
23.14 € / mp / lună

Spatiu comercial sau pentru birouri

Semicentral, Cluj-Napoca

1.307 mp utili
5E
2015
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3.696 €
/ lună 8 € / mp / lună

Zona Noul Mall Rivus Spatiu de birou Semicentra ...

Semicentral, Cluj-Napoca

462 mp
5E
Agenție

Mai mult de un an
11

2.255 €
/ lună
1.864 €
9.68 € / mp / lună

Inchiriere spatiu pentru birouri NOU amenajat ...

Semicentral, Cluj-Napoca

3 camere
233 mp
Etaj 4 / 4
2016
Agenție

Mai mult de un an
7

400 €
/ lună 10.53 € / mp / lună

Spatiu de Birouri pe Strada Paris

Semicentral, Cluj-Napoca

2 camere
38 mp
Parter
1960