Proprietăți unice: 59
Proprietari: 3
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

851 €
/ lună
950 €
7.60 € / mp / lună

Casă 4 camere 112 mp Gruia – ideal locuință sau ...

Gruia, Cluj-Napoca

112 mp utili
1990
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 851 € și 950 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

592 €
/ lună
490 €
6.04 € / mp / lună

Închiriere spațiu de depozitare, 98 mp., Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

Agenție

1 săptămână în urmă
18

875 €
/ lună 7 € / mp / lună

Spatiu comercial cu geamuri la str. Horea, part ...

Gruia, Cluj-Napoca

125 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
2

500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Demisol, Atelier, 60 mp utili, situat in cartie ...

Gruia, Cluj-Napoca

60 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
13

2.200 €
/ lună 9.57 € / mp / lună

Imobil mixt, birouri sau servicii D+P+M 230mp, ...

Gruia, Cluj-Napoca

230 mp utili
1E
Agenție

2 luni în urmă
8

907 €
/ lună
750 €
15.12 € / mp / lună

Spațiu comercial 60 mp | Clădire nouă | Baza Sp ...

Gruia, Cluj-Napoca

60 mp utili
2E
2023
Agenție

5 luni în urmă
13

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu mobilat utilat 150mp, zona Fabrica de Sp ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
150 mp
Parter / 1
1E
Agenție

5 luni în urmă
7

900 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat | Parter | SU 70 ...

Gruia, Cluj-Napoca

70 mp utili
2E
Agenție

6 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună
1.200 €
4.55 € / mp / lună

Casa in Gruia diverse activitati comerciale, IM ...

Gruia, Cluj-Napoca

220 mp utili
1E
Agenție

6 luni în urmă
7

600 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spațiu de Închiriat |Access Rapid Centru | idea ...

Gruia, Cluj-Napoca

80 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
6

1.090 €
/ lună
901 €
9.40 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 116 mp, de închiriat în zo ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
116 mp
Demisol / 7
2000
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
21

1.211 €
/ lună
1.001 €
7.25 € / mp / lună

Spațiu de birouri de 167mp de închiriat în zona ...

Gruia, Cluj-Napoca

4 camere
167 mp
Demisol / 7
2000
Agenție

9 luni în urmă
9

4.000 €
/ lună 23.53 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT,ZONA ULTRACENTRALA

Gruia, Cluj-Napoca

170 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

2.370 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Birouri in cladire office clasa A!

Gruia, Cluj-Napoca

316 mp
Agenție

9 luni în urmă
10

1.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

birouri de inchiriat central

Gruia, Cluj-Napoca

300 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
20

689 €
/ lună
570 €
12.09 € / mp / lună

Spațiu birouri de inchiriat 57-127 mp Clasa A G ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
57 mp
Etaj 4 / 7
2016
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

3.131 €
/ lună
2.588 €
9.08 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat 345 - 860 mp Gruia. ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
345 mp
Etaj 1 / 3
2017
Agenție

10 luni în urmă
17

2.000 €
/ lună
2.250 €
9.09 € / mp / lună

Spatiu versatil 220mp, parcul industrial Tetaro ...

Gruia, Cluj-Napoca

1 camere
220 mp
Parter / 1
2019
Agenție

10 luni în urmă
8

6.776 €
/ lună
5.600 €
5.21 € / mp / lună

Spatiu Industrial - Baciu - 1300 mp - Plaftorma ...

Gruia, Cluj-Napoca

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 6,776 € și 8.306 €
Agenție

10 luni în urmă
4

318 €
/ lună
263 €
8.59 € / mp / lună

Închiriere spațiu industrial Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

Agenție

11 luni în urmă
11

2.662 €
/ lună
2.200 €
12.10 € / mp / lună

Birouri Clasa A in cladire noua

Gruia, Cluj-Napoca

220 mp
Parter / 1
2019
1E
Agenție

Mai mult de un an
10

42.368 €
/ lună
35.015 €
8.64 € / mp / lună

Cladire Administrativa si Birouri, D+P+4E!

Gruia, Cluj-Napoca

20 camere
4.904 mp
2021
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

590 €
/ lună 14.39 € / mp / lună

Spatiu de birou, 41mp, zona Centrala

Gruia, Cluj-Napoca

41 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

1.500.000 €
/ lună 1,234.57 € / mp / lună

Oportunitate! Teren 1215 mp Gruia, front 50 m, ...

Gruia, Cluj-Napoca

1.215 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

199.500 €
/ lună 534.85 € / mp / lună

Comision 0%! Teren Gruia, casa individuala, 373 ...

Gruia, Cluj-Napoca

373 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

490 €
/ lună 5 € / mp / lună

Inchiriere spatiu de depozitare,98 mp., Gruia

Gruia, Cluj-Napoca

98 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
19

5.500 €
/ lună 10.91 € / mp / lună

Spatiu de birou la casa de inchiriat, 504 mp, G ...

Gruia, Cluj-Napoca

504 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

850 €
/ lună 9.55 € / mp / lună

Spatiu de birouri 89mp Ultracentral! Cladire is ...

Gruia, Cluj-Napoca

89 mp utili
1893
Agenție

1 lună în urmă
5

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de birouri 45mp Ultracentral! Cladire is ...

Gruia, Cluj-Napoca

45 mp utili
1893
Agenție

1 lună în urmă
1

289.000 €
/ lună 516.99 € / mp / lună

Teren intravilan Gruia | 559 mp | Nu necesita P ...

Gruia, Cluj-Napoca

559 mp teren

Spaţii comerciale de închiriat în Gruia, Cluj-Napoca

Gruia, un cartier liniștit din Cluj-Napoca, oferă un mediu propice pentru afaceri, având acces facil la principalele artere de circulație ale orașului. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 2.250 euro, cu oferte ce încep de la 79 euro și ajung până la 35.000 euro, ceea ce indică o diversitate de opțiuni pentru diferite tipuri de afaceri.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 220 m², cu cele mai mari spații având până la 4.904 m² și cele mai mici de 25 m².
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate este considerat mediu, comparativ cu prețul mediu național de 1.674 euro.
  • Facilități suplimentare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 5.600 euro, iar cele cu terasă sau grădină au un preț mediu de 2.500 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 14% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 165 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt spații cu 3 sau mai multe camere, reprezentând 8% din total.

Gruia este o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale variate, cu accesibilitate bună și opțiuni diverse. Ești pregătit să găsești spațiul ideal pentru afacerea ta? Explorează acum ofertele disponibile în Gruia!