Proprietar
Proprietăți unice: 597
Proprietari: 99
Agenție

7 luni în urmă
4

6.098 €
/ lună
5.040 €
25.41 € / mp / lună

Spatiu comercial 240 mp, H=5,2m, zona Parcul Ce ...

Central, Cluj-Napoca

240 mp utili
3E
Agenție

7 luni în urmă
11

4.500 €
/ lună 27.61 € / mp / lună

Spatiu comercial in zona centrala, Piata Avram ...

Central, Cluj-Napoca

163 mp utili
3E
Agenție

7 luni în urmă
14

1.350 €
/ lună 10.38 € / mp / lună

Inchiriere spatiu in cladire birouri pe Rubin P ...

Central, Cluj-Napoca

130 mp
Etaj 2 / 1
2014
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
20

900 €
/ lună 18 € / mp / lună

Închiriere spațiu de birou, 50 mp., Cluj-Napoca ...

Central, Cluj-Napoca

2 camere
50 mp
Parter / 1
1E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 900 € și 1.000 €
Agenție

8 luni în urmă
5

8.036 €
/ lună 16.33 € / mp / lună

Birouri moderne 500mp, locatie ultracentral, pi ...

Central, Cluj-Napoca

492 mp utili
3E
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
13

14.157 €
/ lună
11.700 €
15.73 € / mp / lună

Birouri moderne de inchiriat 900 mp I Parcare s ...

Central, Cluj-Napoca

6 camere
900 mp
Etaj 2 / 5
2007
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

2.831 €
/ lună
2.340 €
15.73 € / mp / lună

Birouri moderne de inchiriat 460 mp I Parcare s ...

Central, Cluj-Napoca

5 camere
180 mp
Etaj 5 / 5
2007
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5.980 €
/ lună 13 € / mp / lună

Birouri moderne de inchiriat 460 mp I Parcare s ...

Central, Cluj-Napoca

4 camere
460 mp
Etaj 3 / 5
2007
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

3.640 €
/ lună 13 € / mp / lună

Birouri moderne de inchiriat 280 mp I Parcare s ...

Central, Cluj-Napoca

8 camere
280 mp
Etaj 1 / 5
2007
Agenție

8 luni în urmă
12

1.200 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Birou premium cu terasa si acces auto, zona Bib ...

Central, Cluj-Napoca

3 camere
90 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

9 luni în urmă
10

2.990 €
/ lună 23 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Centru, Cluj N ...

Central, Cluj-Napoca

130 mp utili
1E
1990
Agenție

9 luni în urmă
6

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu depozitare, 100MP, ultracentral

Central, Cluj-Napoca

100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
4

380 €
/ lună 11.88 € / mp / lună

Spațiu de birouri, 32 mp, zonă centrală

Central, Cluj-Napoca

32 mp utili
2E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

8.889 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spațiu Comercial total/partial CLUJ î ...

Central, Cluj-Napoca

1.481,5 mp utili
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

313 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spatii birouri de inchiriat in NTT DATA Tower

Central, Cluj-Napoca

20.000 mp
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

2.904 €
/ lună 0.72 € / mp / lună

Silver BC, Calea Dorobantilor 48 - comision 0%, ...

Central, Cluj-Napoca

4.011 mp
2010
8E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

4.400 €
/ lună 0.64 € / mp / lună

MAESTRO BUSINESS CENTER - comision 0%, repreze ...

Central, Cluj-Napoca

6.845 mp
2006
8E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
7

9.600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Central, Decebal 17 - comision 0%, reprezentam ...

Central, Cluj-Napoca

960 mp
2007
2E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

4.550 €
/ lună 1.20 € / mp / lună

Cluj City, Calea Dorobantilor 14-16 - comision ...

Central, Cluj-Napoca

3.800 mp
2008
2E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

2.730 €
/ lună 14 € / mp / lună

COMISION 0 / Cladire ultracentrala clasa A

Central, Cluj-Napoca

195 mp
Etaj 1 / 5
5E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

2.710 €
/ lună
2.240 €
16.94 € / mp / lună

COMISION 0 / Birou ultracentral / Cladire de bi ...

Central, Cluj-Napoca

160 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

5.232 €
/ lună 16 € / mp / lună

COMISION 0 / Cladire de birouri clasa A / Birou ...

Central, Cluj-Napoca

327 mp
Etaj 7
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

2.541 €
/ lună
2.100 €
18.15 € / mp / lună

COMISION 0 / Cladire de birouri clasa A / Birou ...

Central, Cluj-Napoca

140 mp
Etaj 7 / 8
8E
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

2.940 €
/ lună 12 € / mp / lună

COMISION 0 / Cladire de birouri clasa A / Birou ...

Central, Cluj-Napoca

245 mp
Etaj 5 / 8
8E
Agenție

9 luni în urmă
5

5.483 €
/ lună
4.532 €
13.31 € / mp / lună

Caldire de birouri clasa A

Central, Cluj-Napoca

412 mp
2009
Agenție

9 luni în urmă
11

2.000 €
/ lună 15.04 € / mp / lună

Spatiu de birou in zona Pietei Avram Iancu

Central, Cluj-Napoca

133 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

9 luni în urmă
7

10.800 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Spatiu de birouri zona Centrala

Central, Cluj-Napoca

800 mp
5E
Agenție

10 luni în urmă
2

430 €
/ lună 17.20 € / mp / lună

Spatiu Comercial / Birou, 25 MP, Ultracentral

Central, Cluj-Napoca

25 mp utili
2E
Agenție

10 luni în urmă
11

799 €
/ lună 9.51 € / mp / lună

Spatiu birou modern 84mp,zona Centrala, Piata U ...

Central, Cluj-Napoca

84 mp utili
1930
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
19

14.060 €
/ lună
11.620 €
16.94 € / mp / lună

COMISION 0 /Cladire de birouri clasa A/Zona Par ...

Central, Cluj-Napoca

830 mp
Parter / 4
4E