Proprietar
Proprietăți unice: 595
Proprietari: 98
Agenție

4 luni în urmă

10.000 €
/ lună 20.41 € / mp / lună

Spatiu comercial - posibilitate clinica medical ...

Central, Cluj-Napoca

490 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

1.200 €
/ lună 24 € / mp / lună

P.F - inchiriez / spatiu comercial / central / ...

Central, Cluj-Napoca

1970
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

1.200 €
/ lună 24 € / mp / lună

P.F - inchiriez spatiu com. 50 mp - central

Central, Cluj-Napoca

1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
11

2.200 €
/ lună 7.33 € / mp / lună

Hala 300mp+birouri 50mp

Central, Cluj-Napoca

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

15.004 €
/ lună
12.400 €
18.76 € / mp / lună

Spatiu de birouri 800 mp de inchiriat Central C ...

Central, Cluj-Napoca

6 camere
800 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

5 luni în urmă
12

450 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu 2 camere în zona Piata Stefan cel Mare, ...

Central, Cluj-Napoca

45 mp utili
2E
Agenție

5 luni în urmă
2

2.420 €
/ lună
2.000 €
15.92 € / mp / lună

Spatiu birouri, Bulevardul 21 decembrie 1989, p ...

Central, Cluj-Napoca

152,33 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
14

1.200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri/locuinta pe Bulevardul Er ...

Central, Cluj-Napoca

4 camere
120 mp
Etaj 1 / 2
1955
Agenție

5 luni în urmă
12

5.734 €
/ lună 11.63 € / mp / lună

Spațiu comercial de 493mp de închiriat în zona ...

Central, Cluj-Napoca

493 mp utili
7E
1987
Agenție

6 luni în urmă
5

444 €
/ lună 14.80 € / mp / lună

Spațiu birouri 30 mp Piața Cipariu, cheltuieli ...

Central, Cluj-Napoca

30 mp utili
6E
1990
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
15

2.516 €
/ lună
2.080 €
15.73 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat 160 - 500 mp Centra ...

Central, Cluj-Napoca

3 camere
160 mp
Etaj 1 / 8
2009
Agenție

6 luni în urmă
5

3.902 €
/ lună
3.225 €
30.25 € / mp / lună

Spatiu pretabil pentru clinici si birouri in zo ...

Central, Cluj-Napoca

129 mp utili
4E
Agenție

6 luni în urmă
5

7.500 €
/ lună 23.58 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Cipariu

Central, Cluj-Napoca

318 mp utili
8E
1990
Agenție

6 luni în urmă
8

10.890 €
/ lună
9.000 €
31.11 € / mp / lună

Spatiu alimentatie publica ideal pentru restaur ...

Central, Cluj-Napoca

350 mp utili
4E
Agenție

6 luni în urmă
6

501 €
/ lună 16.70 € / mp / lună

Spatiu Birouri, 30 mp utili, situat in zona Cen ...

Central, Cluj-Napoca

30 mp utili
1E
1980
Agenție

6 luni în urmă
9

5.736 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu comercial sau birouri 478mp piata Cipari ...

Central, Cluj-Napoca

478 mp utili
8E
1990
Agenție

6 luni în urmă
8

2.652 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu comercial sau birouri 204mp piata Cipari ...

Central, Cluj-Napoca

204 mp utili
8E
1990
Agenție

6 luni în urmă
7

3.562 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu comercial sau birouri 274mp piata Cipari ...

Central, Cluj-Napoca

274 mp utili
8E
1990
Agenție

6 luni în urmă
8

850 €
/ lună
1.097 €
9.88 € / mp / lună

Spatiu pentru birou de inchiriat in zona ultrac ...

Central, Cluj-Napoca

1 camere
86 mp
Etaj 2 / 2
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 850 € și 907 €
Agenție

6 luni în urmă
2

544 €
/ lună
484 €
30.22 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 18 mp, toate utilitatile ...

Central, Cluj-Napoca

1 camere
18 mp
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 544 € și 605 €
Agenție

6 luni în urmă
11

726 €
/ lună
544 €
11.71 € / mp / lună

Spatii de birouri Ultracentral

Central, Cluj-Napoca

2 camere
62 mp
Etaj 2 / 2
1893
Agenție

6 luni în urmă
11

1.900 €
/ lună 8.26 € / mp / lună

Spatiu birouri, 4 incaperi, 2 bai, 230mp, Centr ...

Central, Cluj-Napoca

4 camere
230 mp
Etaj 2 / 2
2E
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 1,900 € și 2.286 €
Agenție

6 luni în urmă
3

3.025 €
/ lună
3.146 €
18.11 € / mp / lună

Spatiu comercial centru, acces stradal!

Central, Cluj-Napoca

167 mp utili
3E
2000
Agenție

6 luni în urmă
20

5.688 €
/ lună
5.869 €
16.25 € / mp / lună

Spațiu versatil in zona centrala – birouri sau ...

Central, Cluj-Napoca

8 camere
350 mp
Etaj 1
Agenție

7 luni în urmă
6

1.500 €
/ lună 41.67 € / mp / lună

Cabinet/ sală de tratamente/ proceduri estetice ...

Central, Cluj-Napoca

2 camere
36 mp
Parter / 2
2E
Agenție

7 luni în urmă
4

2.250 €
/ lună 13.24 € / mp / lună

Spatiu 170 mp utili, toate utilitatile disponib ...

Central, Cluj-Napoca

170 mp utili
1E
Agenție

7 luni în urmă
5

450 €
/ lună 30 € / mp / lună

Camera pentru Cosmetica, zona Centrata

Central, Cluj-Napoca

15 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
6

600 €
/ lună 12.24 € / mp / lună

Spatiu pentru birou, ultracentral

Central, Cluj-Napoca

49 mp
Demisol
1990
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
12

3.194 €
/ lună
2.640 €
13.31 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat 240 mp Central Comi ...

Central, Cluj-Napoca

4 camere
240 mp
Etaj 1 / 7
2011
Agenție

7 luni în urmă
4

6.098 €
/ lună
5.040 €
25.41 € / mp / lună

Spatiu comercial 240 mp, H=5,2m, zona Parcul Ce ...

Central, Cluj-Napoca

240 mp utili
3E