Proprietar
Proprietăți unice: 57
Proprietari: 4
Agenție

Mai mult de un an
22

9.655 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu Industrial - Zona Apahida - Teren Imprej ...

Apahida

Agenție

2 săptămâni în urmă
5

3.700 €
/ lună 6.49 € / mp / lună

Proprietar, inchiriez hala in zona RAR

Apahida

570 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

333.800 €
/ lună 100 € / mp / lună

EXCLUSIVITATE ! Teren intravilan, 3338 mp, util ...

Apahida

3.338 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
2

110.000 €
/ lună 39.29 € / mp / lună

Investitie ! Teren extravilan 2800 mp, pretabil ...

Apahida

2.800 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

13.000 €
/ lună 43.33 € / mp / lună

Teren intravilan 300mp Apahida

Apahida

300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

280.950 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren pentru HALA industriala | APAHIDA

Apahida

1.873 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

15.000 €
/ lună 10.99 € / mp / lună

COMISION 0% Cladire comerciala SU-1365 mp, Apah ...

Apahida

1.365 mp utili
2024
Agenție

2 luni în urmă
3

1.800 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala industriala 600mp, Apahida, langa Centura ...

Apahida

600 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

3.600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Depozit logistic clasa A

Apahida

600 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

97.000 €
/ lună 27.71 € / mp / lună

Teren industrial 3500mp, Apahida

Apahida

3.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

97.000 €
/ lună 34.64 € / mp / lună

Teren constructii Apahida, acces drum, panorama ...

Apahida

2.800 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
15

10.710 €
/ lună 6.30 € / mp / lună

Hala 1700 mp singur la curte, prima inchiriere

Apahida

1.700 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
11

250.000 €
/ lună 177.18 € / mp / lună

Teren generos 1411 mp cu casa veche si utilitat ...

Apahida

3 camere
1.411 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

93.940 €
/ lună 55 € / mp / lună

55 / mp negociabil - Teren intravilan zona acce ...

Apahida

1.708 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

39.000 €
/ lună 27.86 € / mp / lună

Teren Apahida Apahida zona Subcoasta, comision ...

Apahida

1.400 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Afacere la cheie sau spatiu atelier productie t ...

Apahida

80 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu depozitare 80 mp Apahida

Apahida

80 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

200.000 €
/ lună 142.86 € / mp / lună

Teren AUTORIZAT 2 DUPLEX | 1400mp Front 22m | Z ...

Apahida

1.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

110 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Vand parcela pentru casa in Apahida

Apahida

1.563 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
7

4.403.610 €
/ lună 90 € / mp / lună

Oportunitate! Teren intravilan 48.929 mp indust ...

Apahida

48.929 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

196.000 €
/ lună 68.22 € / mp / lună

Teren, 2800 mp, Apahida

Apahida

2.873 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

500 €
/ lună 13.51 € / mp / lună

Spatiu comercial, 2 camere, terasa 23 mp, acces ...

Apahida

37 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
8

9.000 €
/ lună 5.43 € / mp / lună

Hala moderna, acces din E576, birouri, 1658 mp ...

Apahida

1.658 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
2

4.500.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren intravilan 30000 mp cu destinatie industr ...

Apahida

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

405.920 €
/ lună 160 € / mp / lună

Vand teren ultracentral in Apahida

Apahida

2.537 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

45 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren jucu mijloc

Apahida

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

400 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Inchiriez teren industrial

Apahida

3.000 mp teren