Proprietar
Proprietăți unice: 48
Proprietari: 13
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
13

4.500 €
/ lună 9 € / mp / lună

Resita Central Chirie Spatiu Com.500 Mp.Open Sp ...

Central, Reșița

500 mp utili
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2.662 €
/ lună
2.200 €
4.75 € / mp / lună

2 hale in zona Mociur, constructie noua-348 mp ...

Central, Reșița

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

551 €
/ lună 2.04 € / mp / lună

Resita Chirie Sp. Com. Depozit 270 mp

Central, Reșița

270 mp utili
1994

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
5

18.970 €
/ lună 10 € / mp / lună

RESITA cladire de birouri de inchiriat .

Central, Reșița

1.897 mp
4E
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

1.401 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Resita CHIRIE Central, 146 mp. Parter, Etaj 1

Central, Reșița

146 mp utili
1E
2000
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

3.000 €
/ lună 8.45 € / mp / lună

Resita CHIRIE Central, 355 mp. Demisol, Parter, ...

Central, Reșița

355 mp utili
1E
2000
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

5.001 €
/ lună 6.37 € / mp / lună

Resita CHIRIE Central, 785 mp. Parter, Etaj 1

Central, Reșița

785 mp utili
1E
2000
Agenție

9 luni în urmă
4

250 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spatiu depozitare, Universalul Vechi, ID 1013

Central, Reșița

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Resita CHIRIE Central, 60 mp. constructie separ ...

Central, Reșița

60 mp utili
2000
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

330 €
/ lună 11.79 € / mp / lună

Spatiu comercial , Piata Sud

Central, Reșița

28 mp utili
1970
Agenție

10 luni în urmă
6

2.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

restaurant Intim

Central, Reșița

200 mp utili
1E
1950
Agenție

Mai mult de un an
10

4.496 €
/ lună 8.80 € / mp / lună

Spațiu comercial cu vad excelent la Pia&#5 ...

Central, Reșița

511 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
15

31.000 €
/ lună 39.85 € / mp / lună

Resita Teren 778 Mp Intravilan Zona Renk

Central, Reșița

778 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

525 €
/ lună 0.18 € / mp / lună

-cota 3/8 din teren extravilan Com. Constantin ...

Central, Reșița

2.976 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

61.250 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Reșița

24.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Resita, Chirie Spatiu Comercial Zona Posta

Central, Reșița

50 mp utili
1985
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez hala noua

Central, Reșița

600 mp utili
2026
Agenție

2 luni în urmă
6

64.540 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren 9220 mp, Resita, Extravilan

Central, Reșița

9.220 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

38.800 €
/ lună
42.900 €
60.06 € / mp / lună

teren intravilan 646 mp Sanmihaiul Roman, pers ...

Central, Reșița

646 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

16.999 €
/ lună
17.500 €
17.33 € / mp / lună

Teren 981 m2 langa Dedeman / Jandarmerie drumul ...

Central, Reșița

981 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

750 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Spatiu comercial 89 mp , Bd.Republicii

Central, Reșița

80 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

52.990 €
/ lună 26.50 € / mp / lună

Teren intravilan, 2000mp, cu vedere panoramica ...

Central, Reșița

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

100 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Depozit/atelier/hala

Central, Reșița

250 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
11

330 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

Resita Chirie Sp.Birou 3 Cam.Central

Central, Reșița

75 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
4

300 €
/ lună 13.64 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial bulevardul Republici ...

Central, Reșița

22 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

990 €
/ lună 9.90 € / mp / lună

Spatiu comercial, Centru Civic, ID 792

Central, Reșița

100 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

100 €
/ lună 3.23 € / mp / lună

Inchiriez garaj Micro 1

Central, Reșița

31 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

7 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala metalica noua de inchiriat

Central, Reșița

550 mp utili
2.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

200 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Birou renovat | Blocul 800 | ideal cabinet sau ...

Central, Reșița

28 mp utili
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 200 € și 230 €
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

1.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere 500 mp

Central, Reșița

500 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Reșiței

Centrul Reșiței este o zonă vibrantă, ideală pentru afaceri, având acces facil la transport și fiind aproape de diverse facilități comerciale. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 800 euro, cu oferte ce încep de la 160 euro și ajung până la 72.900 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 146 m², cu cele mai mari spații având 3.600 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt formate din spații cu 1 cameră (7%) și 2 camere (5%), fără spații cu 3+ camere.
  • Accesibilitate: Aproximativ 10% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Locuri de parcare: Prețul mediu pentru proprietățile cu parcare sau garaj este de 2.500 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 167 de zile, indicând o piață activă.

Centrul Reșiței reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Reșița!