Proprietăți unice: 220
Proprietari: 110
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
3

39.990 €
/ lună 26.98 € / mp / lună

LOT CASA teren INTRAVILAN Lehliu Gara

Lehliu

1.482 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
14

22.500 €
/ lună 45 € / mp / lună

DN 4 Frumusani - Proprietar ofer spre vanzare t ...

Frumușani

500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

650.000 €
/ lună 12.04 € / mp / lună

Teren 5.4 Ha Parcelabil Puz Aprobat - Dn 4 Frum ...

Frumușani

54.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
5

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren sos Slobozie 1.75ha

Central, Călărași

17.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

48.000 €
/ lună 19.20 € / mp / lună

Teren Intravilan Oltenita 2500mp

Oltenița

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

100.000 €
/ lună 222.22 € / mp / lună

Teren intravilan Calarasi Lehliu Gara | ZONA CE ...

Lehliu

450 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500.000 €
/ lună 48.52 € / mp / lună

Teren Lehliu Gara | Autostrada A2 INTRAVILAN

Lehliu

10.306 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

33.000 €
/ lună 66 € / mp / lună

Teren intravilan, Lehliu Gara

Lehliu

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

17.900 €
/ lună 11.93 € / mp / lună

NOU !!! Vind Teren com. Ileana judetul Calarasi ...

Ileana

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

14.000 €
/ lună 215.38 € / mp / lună

Vand teren 896mp LEHLIU GARA - Buzoieni, Intrav ...

Buzoeni

896 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

16.000 €
/ lună 10.67 € / mp / lună
16.500 €

teren intravilan de vanzare 1500mp in Visini

Vișinii

1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

800 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu comercial zona BRD Flacara

Central, Călărași

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42.000 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Vanzare teren frumusani 2700 mp langa dn4. zona ...

Frumușani

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

20.000 €
/ lună 34.48 € / mp / lună

teren intravilan

Lehliu

580 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

451 €
/ lună 3.22 € / mp / lună

Casa de inchiriat pentru firma Calara?i, zona R ...

Central, Călărași

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

98 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Hala pentru ambarcatiuni

Central, Oltenița

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

700 €
/ lună 8.14 € / mp / lună

De inchiriat

Central, Călărași

86 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

151 €
/ lună 10.07 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Oltenița

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

350 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat.

Central, Călărași

58 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

INCHIRIEZ teren in Frumusani

Pasărea

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

295 €
/ lună

Motosapa noua

Sărulești

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere teren firme

Vasilați

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat.

Central, Călărași

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de inchiriat 2200m ,Com Borcea (CL), term ...

Borcea

2.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

600 €
/ lună 2.40 € / mp / lună

Inchitiez spatiu comercial central Borcea!

Borcea

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Călărași

355 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
10

481 €
/ lună 11.45 € / mp / lună

Apartament sau Spatu ?coala 5

Central, Călărași

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

600.000 €
/ lună 6,000.00 € / mp / lună

Vila de vanzare ideala bussiness P3 400mp2 ultr ...

Central, Călărași

100 mp utili
200 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

inchiriez bar

Dor Mărunt

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

250 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial

Dor Mărunt

30 mp utili