Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

97 €
/ lună 1.94 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial (locuibil)

Ulmeni

50 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

24 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial industrial

Valea Roșie

La ~10km distanță

300 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

3.630 €
/ lună
3.000 €
0.74 € / mp / lună

Hala ideal productie Oltenita

Mitreni

La ~10km distanță

Agenție

Mai mult de un an
5

4.356 €
/ lună
3.600 €
3.79 € / mp / lună

Hala renovata Orasul Alexandria

Mitreni

La ~10km distanță

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan (padure) de vanzare/exploatare ...

Mitreni

La ~10km distanță

99.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

119.000 €
/ lună 1.93 € / mp / lună

De vanzare Teren extravilan 61.531 mp, Com Mitr ...

Mitreni

La ~10km distanță

61.531 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

15.600 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Oltenita - teren pe malul Dunarii cu chei beton ...

Periferie, Oltenița

La ~10km distanță

31.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

3.000 €
/ lună 2.07 € / mp / lună

Hala ideala Oltenita

Central, Oltenița

La ~10km distanță

1.450 mp utili
1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

152 €
/ lună 10.13 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Oltenița

La ~10km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

98 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Hala pentru ambarcatiuni

Central, Oltenița

La ~10km distanță

500 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

1.000.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Teren intravilan Oltenita, pozitionare strategi ...

Sud, Oltenița

La ~10km distanță

80.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spa?iu comercial depozitare de inchiriat INVEST ...

Central, Oltenița

La ~10km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

100.000 €
/ lună 270.27 € / mp / lună

Teren pe colt 370 mp deschidere Str Mircea Elia ...

Central, Oltenița

La ~10km distanță

370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

64.900 €
/ lună 25.96 € / mp / lună

Teren intravilan 2.500mp in oras

Central, Oltenița

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

4.500 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

Oltenita - zona blocuri - teren pt constructie ...

Est, Oltenița

La ~10km distanță

9.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

65.760 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 6576 mp, comuna Curcani si cas ...

Curcani

La ~10km distanță

6.576 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

10.995 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Teren extravilan, Loc Lehliu-Gara, Jud Calarasi

Nana

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

7.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren/ livada pomi fructiferi

Căscioarele

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

589 €
/ lună

De inchiriat spatiu comercial complet echipat p ...

Chirnogi

La ~20km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 5900 mp intravilan proprietar

Chirnogi

La ~20km distanță

5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

380 €
/ lună 6.33 € / mp / lună

Inchiriere

Chirnogi

La ~20km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Chirnogi

La ~20km distanță

5.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren pe malul lacului Mostistea

Ostrovu

La ~20km distanță

20.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 500 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial central in ora?ul Bu ...

Central, Budești

La ~20km distanță

1 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
3

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spa?iu comercial CENTRAL DN4 Bude?ti 100 mp tra ...

Central, Budești

La ~20km distanță

100 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

60.744 €
/ lună
86.054 €
6 € / mp / lună

Teren 10,124mp Budesti + optiune comasare

Central, Budești

La ~20km distanță

10.124 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

3.500 €
/ lună 8.68 € / mp / lună

Lot teren casa si acces aferent

Central, Budești

La ~20km distanță

403 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

143.034 €
/ lună
202.631 €
4.21 € / mp / lună

Teren 23,839mp Budesti / Nord-Vest + optiune co ...

Nord, Budești

La ~20km distanță

33.963 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

28.000 €
/ lună 11.76 € / mp / lună

Teren intravilan 2379.35mp

Valea Presnei

La ~20km distanță

2.380 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Valea Argovei

La ~25km distanță

1.800 mp teren