Proprietăți unice: 44
Proprietari: 29
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Nord, Călărași

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

40 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Mircea-Vodă, Călărași

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

12 €
/ lună 0.24 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Călărași

50 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

20.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Vand teren intravilan 1000 ,pregatit pentru van ...

Central, Călărași

1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

800 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu comercial zona BRD Flacara

Central, Călărași

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

451 €
/ lună 3.22 € / mp / lună

Casa de inchiriat pentru firma Calara?i, zona R ...

Central, Călărași

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

700 €
/ lună 8.14 € / mp / lună

De inchiriat

Central, Călărași

86 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

350 €
/ lună 6.03 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat.

Central, Călărași

58 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat.

Central, Călărași

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

10 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Central, Călărași

355 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
10

476 €
/ lună 11.33 € / mp / lună

Apartament sau Spatu ?coala 5

Central, Călărași

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

600.000 €
/ lună 6,000.00 € / mp / lună

Vila de vanzare ideala bussiness P3 400mp2 ultr ...

Central, Călărași

100 mp utili
200 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu de Inchiriat - Calarasi - Strada Bucures ...

Central, Călărași

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

10 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat

Central, Călărași

100 mp utili