Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

699 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren extravilan Galbinasi, cota 1/4, ID: R3049 ...

Gălbinași

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

39.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Gălbinași

1.300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

20.034 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren intravilan zona Galbinasi

Gălbinași

1.113 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

12.800 €
/ lună 12.80 € / mp / lună

Teren intravilan Tabarasti

Tăbărăști

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan Tabarasti

Tăbărăști

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

699 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren extravilan Galbinasi, cota 1/4, ID: R3049 ...

Tăbărăști

La ~5km distanță

5.000 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare sat stancesti

Stăncești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

56.500 €
/ lună 42.77 € / mp / lună

Teren intravilan zona Vadu Pasii

Scurtești

La ~5km distanță

1.321 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

36.000 €
/ lună 9.63 € / mp / lună

Teren intravilan zona Scurtesti

Scurtești

La ~5km distanță

3.740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

491 €
/ lună 3.27 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Scurtești

La ~5km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5.500 €
/ lună 2.12 € / mp / lună

Buzau hala moderna de inchiriat

Industrială, Buzău

La ~10km distanță

2.600 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

10 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriez cladire P+2

Industrială, Buzău

La ~10km distanță

450 mp utili
2E
Agenție

2 luni în urmă
5

600 €
/ lună 1 € / mp / lună

Hala industriala/comerciala 600mp + curte- Parc ...

Industrială, Buzău

La ~10km distanță

600 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

1.000 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Hala Industriala zona Pietroasele

Industrială, Buzău

La ~10km distanță

140 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

438.504 €
/ lună 24 € / mp / lună

Teren intravilan Buzau / Bulevardul Industriei

Industrială, Buzău

La ~10km distanță

18.271 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

40 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 3440mp., deschidere 40ml.,idea ...

Vadu Pașii

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

57.090 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de vanzare 3806mp, acces asfaltat

Vadu Pașii

La ~10km distanță

3.806 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

150 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Spatiu liber, 40mp , zona Parc Marghiloman !

Marghiloman, Buzău

La ~10km distanță

40 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

950 €
/ lună 4.75 € / mp / lună

Spatii birou -De inchiriat. Zona Dobrogeanu Ghe ...

Marghiloman, Buzău

La ~10km distanță

200 mp utili
2010
Agenție

11 luni în urmă
5

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu 50mp langa piata - ideal magazin !

Micro 5, Buzău

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
4

750 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu birouri ultracentral str. Cuza ...

Central, Buzău

La ~10km distanță

350 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Ofer spa?iu de inchiriat in salon

Central, Buzău

La ~10km distanță

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.150 €
/ lună 1.64 € / mp / lună

Inchiriez imobil spa?iu

Central, Buzău

La ~10km distanță

700 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
15

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună
11.000 €

Spatiu comercial de inchiriat ultracentral fini ...

Central, Buzău

La ~10km distanță

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

6.500 €
/ lună 21.67 € / mp / lună
6.600 €

Inchiriez spartiu comercial ultracentral

Ultracentral, Buzău

La ~10km distanță

300 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
13

9.712 €
/ lună 4 € / mp / lună

INCHIRIERE Spa?iu Comercial de 2,428mp in zona ...

Nord, Buzău

La ~10km distanță

2.428 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

764 €
/ lună 0.76 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere teren, Soseaua Spatarului.

Central, Buzău

La ~10km distanță

1.000 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

4.050 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Spa?iu comercial de 900mp in zona ...

Nord, Buzău

La ~10km distanță

900 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Inchiriere - Spatii cladire de birouri

Central, Buzău

La ~10km distanță

250 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

1.449 €
/ lună 14.49 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat zona ultracentral ...

Central, Buzău

La ~10km distanță

100 mp utili