Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

615 €
/ lună 13.09 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Micro 14, Buzău

47 mp utili
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

730 €
/ lună 7.30 € / mp / lună

Proprietar inchiriez spatiu comercial

Micro 14, Buzău

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

729 €
/ lună 7.29 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial Micro 14

Micro 14, Buzău

100 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
9

420 €
/ lună 7.92 € / mp / lună

Spatiu de birouri zona Unirii Sud

Unirii Sud, Buzău

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
1984
Agenție

1 lună în urmă
2

600 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Unirii Sud

Unirii Sud, Buzău

La ~5km distanță

45 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

72.000 €
/ lună 3,600.00 € / mp / lună

Vand spa?iu Comercial Situat pe Unirii Sud

Unirii Sud, Buzău

La ~5km distanță

20 mp utili

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

196 €
/ lună 10.89 € / mp / lună

Inchiriez spatiu redus 18mp Unirii SUD pt. dive ...

Unirii Sud, Buzău

La ~5km distanță

18 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

1.600 €
/ lună 12.31 € / mp / lună

Se inchiriaza Spatiu comercial , pe str. Unirii ...

Unirii Sud, Buzău

La ~5km distanță

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

700 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial central 45mp Buzau

Unirii Sud, Buzău

La ~5km distanță

45 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
12

2.801 €
/ lună 15.56 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Unirii Sud

Unirii Sud, Buzău

La ~5km distanță

180 mp utili
8E
1982
Agenție

1 lună în urmă
15

500 €
/ lună 10.42 € / mp / lună

Se inchiriaza spatiu cabinet medical , parter s ...

Bălcescu, Buzău

La ~5km distanță

48 mp utili
1979
Agenție

2 luni în urmă
10

10.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Casa de Cultura a Sindicatelor Buzau

Bălcescu, Buzău

La ~5km distanță

2.000 mp utili
1975
Agenție

2 luni în urmă
11

250 €
/ lună 6.58 € / mp / lună

Inchiriere spatiu in Buzau - Bld Unirii

Patriei, Buzău

La ~5km distanță

38 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

275.000 €
/ lună
270.000 €
281.47 € / mp / lună

Vand teren rond 23 August

23 August, Buzău

La ~5km distanță

977 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 15 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial zona rond 23 August

23 August, Buzău

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

288 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriez Cabinet Medical in Policlinica 23 Aug ...

23 August, Buzău

La ~5km distanță

390 m

16 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

29 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Inchiriez post lucru frizerie coafor unirii cen ...

Unirii Centru, Buzău

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

520 €
/ lună 7.65 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Centru

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

68 mp utili
1980
Agenție

Mai mult de un an
5

950 €
/ lună 3.48 € / mp / lună

Hala industriala zona Industriala

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

273 mp utili
1990
Agenție

2 luni în urmă
8

1.501 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Crang

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

220 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
4

599 €
/ lună 12.74 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Omi

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

47,5 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
4

799 €
/ lună 13.32 € / mp / lună

Spatiu Comercial zona Omi

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

60 mp utili
2000
Agenție

10 luni în urmă
16

891 €
/ lună 4.59 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Ultracentral

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

194 mp utili
1985
Agenție

Mai mult de un an
14

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Casa sau Spatiu comercial in zona magazinelor ...

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

100 mp utili
2010
Agenție

Mai mult de un an
16

1.849 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Ultracentrala

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

222 mp utili
7E
1980
Agenție

Mai mult de un an
6

850 €
/ lună 0.61 € / mp / lună

Teren intravilan zona Varianta Nord(Soseaua de ...

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

2.400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Centru

1 Decembrie, Buzău

La ~5km distanță

240 mp utili
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

980 €
/ lună 12.25 € / mp / lună

Inchiriere 80mp spatiu comercial Bl Unirii (nor ...

Unirii Nord, Buzău

La ~5km distanță

80 mp utili
1989
Agenție

7 luni în urmă
11

1.200 €
/ lună 14.12 € / mp / lună

EXCLUSIVITATE! Spatiu comercial zona Unirii Nor ...

Unirii Nord, Buzău

La ~5km distanță

85,11 mp utili
7E
1988
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

3.500 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona garii

Poșta, Buzău

La ~5km distanță

150 mp utili