Proprietăți unice: 30
Proprietari: 30
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

750 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 40mp ultracentral. ...

Central, Buzău

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri

191 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

de inchiriat

Central, Buzău

24 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Buzău

5.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

650 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

De inchiriat teren central in municipiul Buzau, ...

Central, Buzău

20 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

600 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 32mp

Central, Buzău

32 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

3.240 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriere cabinete medicale/birouri

Central, Buzău

180 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial parter in vila privata,Aleea R ...

Central, Buzău

40 mp utili
2012
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

17.000 €
/ lună 5.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare sat Gara Cilibia, B ...

Central, Buzău

3.392 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

800 €
/ lună

Inchiriez spatiu comercial 90mp

Central, Buzău

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

39.000 €
/ lună
40.000 €
78 € / mp / lună

Teren Merei/cartier Popas

Central, Buzău

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

14.850 €
/ lună 24.15 € / mp / lună

Teren intravilan Bentu

Central, Buzău

615 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Buzau, str Basca Mare, nr ...

Central, Buzău

457 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

600 €
/ lună 0.98 € / mp / lună

vanzare,inchiriere spatiu comercial,productie

Central, Buzău

610 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare teren tarlaua 41 Soseaua Spatarului Buz ...

Central, Buzău

34.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat- 50 mp

Central, Buzău

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

5.000 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Se inchiriaza spa?iu comercial ultra central Bu ...

Central, Buzău

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.390 €
/ lună 6.32 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Buzau vis-a-vis de s ...

Central, Buzău

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

764 €
/ lună 0.76 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere teren, Soseaua Spatarului.

Central, Buzău

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

2.000 €
/ lună 0.67 € / mp / lună

Teren inchiriere

Central, Buzău

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

250 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Arendam teren agricol in comuna ROMANU, judetul ...

Central, Buzău

28 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

1.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

inchiriez spatiu comercial 100mp

Central, Buzău

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

765 €
/ lună 5.10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Buzău

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă

250 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren arenda Braila

Central, Buzău

30.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

1 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial comuna Parscov, Jude ...

Central, Buzău

28 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

750 €
/ lună 2.14 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu birouri ultracentral str. Cuza ...

Central, Buzău

350 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Ofer spa?iu de inchiriat in salon

Central, Buzău

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.150 €
/ lună 1.64 € / mp / lună

Inchiriez imobil spa?iu

Central, Buzău

700 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

inchiriez spatiu depozitare sau parcare

Central, Buzău

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu birouri

Central, Buzău

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Dau in arenda vie nobila Buzau

Central, Buzău

6.000 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Buzăului, direct de la proprietari

Centrul Buzăului este o zonă vibrantă, ideală pentru afaceri, datorită accesibilității excelente și a fluxului constant de clienți. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al spațiilor comerciale este de aproximativ 400 euro, cu oferte care încep de la 69 euro și pot ajunge până la 1.999 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 40 m², cu cele mai mici având 24 m² și cele mai mari ajungând până la 2.300 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 71% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca zona să fie atractivă pentru antreprenori.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 102 zile, indicând o piață activă.
  • Comision zero: Toate proprietățile sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.

Buzăul reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în centrul Buzăului? Explorează acum ofertele disponibile!