Proprietar
Proprietăți unice: 52
Proprietari: 30
Agenție

2 zile în urmă
4

13.000 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren intravilan - pretabil constructie casa !

Central, Buzău

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

750 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial 40mp ultracentral. ...

Central, Buzău

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri

191 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

de inchiriat

Central, Buzău

24 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Buzău

5.500 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

1.600 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Hala |Str Hangarului

Central, Buzău

220 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
7

90.120 €
/ lună 68.69 € / mp / lună

Teren intravilan Buzau, ID: R3089180

Central, Buzău

1.312 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă

650 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

De inchiriat teren central in municipiul Buzau, ...

Central, Buzău

20 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

600 €
/ lună 18.75 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 32mp

Central, Buzău

32 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

17 €
/ lună 1.13 € / mp / lună

Clinica Medicala central

Central, Buzău

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

3.240 €
/ lună 18 € / mp / lună

Inchiriere cabinete medicale/birouri

Central, Buzău

180 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
15

10.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ultracentral fini ...

Central, Buzău

1.000 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

850 €
/ lună 14.17 € / mp / lună

Spatiu comercial

Central, Buzău

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial parter in vila privata,Aleea R ...

Central, Buzău

40 mp utili
2012
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

20.000 €
/ lună 38.46 € / mp / lună

Teren intravilan - pretabil constructii!

Central, Buzău

520 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

17.000 €
/ lună 5.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare sat Gara Cilibia, B ...

Central, Buzău

3.392 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

135.000 €
/ lună 375 € / mp / lună

Teren intravilan strada Luceafarului

Central, Buzău

360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

800 €
/ lună

Inchiriez spatiu comercial 90mp

Central, Buzău

Agenție

1 lună în urmă
4

97.500 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren Maracineni ideal investitii - 13 euro/mp!

Central, Buzău

7.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

15.000 €
/ lună 3.03 € / mp / lună

Teren 4984mp DN1B Buzau-Ploiesti !

Central, Buzău

4.948 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

17 €
/ lună 1.13 € / mp / lună

Clinica Medicala

Central, Buzău

15 mp utili
2021
Agenție

2 luni în urmă
8

113.000 €
/ lună 70.63 € / mp / lună

Teren Comercial si Industrial Centura Buzau

Central, Buzău

1.600 mp teren
3E
Agenție

2 luni în urmă
2

50.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Teren intravilan in suprafata 3000mp. situat pe ...

Central, Buzău

3.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

387.000 €
/ lună 15.42 € / mp / lună

Vand teren intravilan Sos. Nordului Buzau

Central, Buzău

25.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

140.000 €
/ lună 400 € / mp / lună

Teren de vanzare 350 mp, zona Col. Buzoianu

Central, Buzău

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

39.000 €
/ lună
40.000 €
78 € / mp / lună

Teren Merei/cartier Popas

Central, Buzău

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

225.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Exclusivitate! Teren intravilan generos zona Ve ...

Central, Buzău

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

14.850 €
/ lună 24.15 € / mp / lună

Teren intravilan Bentu

Central, Buzău

615 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

127.500 €
/ lună 350.27 € / mp / lună

Teren intravilan zona Centru

Central, Buzău

364 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Teren Intravilan Buzau, str Basca Mare, nr ...

Central, Buzău

457 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

600 €
/ lună 0.98 € / mp / lună

vanzare,inchiriere spatiu comercial,productie

Central, Buzău

610 mp utili
1E

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în centrul Buzăului

Centrul Buzăului este o zonă vibrantă, ideală pentru afaceri, datorită accesibilității excelente și a fluxului constant de clienți. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 550 euro, cu oferte ce încep de la 69 euro și pot ajunge până la 2.400 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 45 m², cu cele mai mici spații având 24 m² și cele mai mari ajungând până la 2.300 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 34% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Comision zero: O mare parte dintre proprietăți sunt disponibile direct de la proprietari, facilitând astfel procesul de închiriere.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, indicând o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor disponibile sunt cu 1 sau 2 camere, fiecare având o cotă de 3% din total.

Centrul Buzăului reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și bine situate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Buzău și nu rata cele mai noi oferte!