Proprietăți unice: 45
Proprietari: 10
Agenție

3 luni în urmă
6

29.900 €
/ lună 29.90 € / mp / lună

Teren intravilan 1.000 mp in Zarnesti zona lini ...

Central, Zărnești

4 camere
1.000 mp teren
1E
Agenție

4 luni în urmă
7

40.000 €
/ lună 46.67 € / mp / lună

Teren 857mp Zarnesti / Strada F.N

Tohănița, Zărnești

857 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

33.150 €
/ lună 15.01 € / mp / lună

Teren de vanzare zona Motocross Circuit Zarnest ...

Brebina, Zărnești

2.209 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
1

50.350 €
/ lună 15.00 € / mp / lună

Teren cu potential investitional ridicat Zarnes ...

Brebina, Zărnești

3.357 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

474.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan | Panorma Bucegi, Magura, P. C ...

Tohănița, Zărnești

15.800 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

36.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Vand teren Barsa Fierului - Zarnesti cu priveli ...

Central, Zărnești

2.400 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

39.765 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren intravilan | Panorma Bucegi, Magura, P. C ...

Tohănița, Zărnești

1.205 mp teren
1E
Agenție

5 luni în urmă
6

120.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren intravilan Rasnov

Central, Zărnești

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

50.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Vand teren pe Muscel

Zărnești

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

28 €
/ lună 0.38 € / mp / lună

Vand teren intravilan Bran ,Tohanita ,1986 mp

Tohănița, Zărnești

2.777 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
12

53.004 €
/ lună 28 € / mp / lună

Zarnesti-Barsa Fierului-Teren 1.893 mp pentru C ...

Central, Zărnești

1.893 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
20

342.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intravilan Zarnesti Plaiul Foii

Plaiul Foii, Zărnești

7.600 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
14

35.000 €
/ lună 22.24 € / mp / lună

Teren intravilan Zarnesti

Central, Zărnești

1.574 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

134.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren Zarnesti Plaiul Foii

Plaiul Foii, Zărnești

3.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.800 €
/ lună 19 € / mp / lună

Inchiriere - Vinzare Pensiune-Restaurant 4 marg ...

Tohanu Vechi, Zărnești

200 mp utili
2.000 mp teren
2E