Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

120.000 €
/ lună 2.40 € / mp / lună

Vand teren 5 ha Feldioara

Feldioara

50.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

38 €
/ lună 0 € / mp / lună

vend teren intravialn cu PUZ,in Bod

Colonia Bod

La ~5km distanță

13.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

89.500 €
/ lună 17.90 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Halchiu, 5000 mp

Hălchiu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

900 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

De Inchiriat: Spa?iu Industrial Depozitare Halc ...

Hălchiu

La ~5km distanță

600 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

3.000 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Inchiriez teren 4.000 mp cu atelier mecanic dot ...

Hălchiu

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

22 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Hălchiu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 60.000 mp DN13 Brasov logistica / hale / ...

Hălchiu

La ~5km distanță

60.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

21.000 €
/ lună 50.97 € / mp / lună

Teren curti constructii

Bod

La ~5km distanță

412 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

40.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren Intravilan 800mp / 50 mp Bod-Brasov

Bod

La ~5km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

31.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren in Bod, Brasov

Bod

La ~5km distanță

620 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

53.500 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Vand teren arabil si faneata 3,69 ha

Arini

La ~10km distanță

36.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
16

2.300 €
/ lună 0.44 € / mp / lună

Inchiriez teren in Brasov

Sânpetru

La ~10km distanță

5.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

55.000 €
/ lună 89.72 € / mp / lună

OCAZIE! Teren Intravilan de Vanzare in Sanpetru ...

Sânpetru

La ~10km distanță

613 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

150 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Gradina din Cetate un colt de natura si istorie ...

Sânpetru

La ~10km distanță

1.788 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

85 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Teren intravilan in comuna Sanpetru

Sânpetru

La ~10km distanță

1.015 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

83.000 €
/ lună 122.96 € / mp / lună

Teren Sanpetru sat,zona linistita,Lempes.

Sânpetru

La ~10km distanță

675 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

83.000 €
/ lună 166 € / mp / lună

Teren cu Autorizatie Sanpetru

Sânpetru

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

44 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren intravilan zona Lempes Sanpetru suprafete ...

Sânpetru

La ~10km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

162.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren Sanpetru Livada

Sânpetru

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

650 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu depozitare, garaj

Sânpetru

La ~10km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

72.500 €
/ lună 86.62 € / mp / lună

Teren intravilan, Stupini, Baciului,ingradit.

Sânpetru

La ~10km distanță

837 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

3.000 €
/ lună
1 €
0.63 € / mp / lună

Teren spalatorie auto

Sânpetru

La ~10km distanță

4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

3.000 €
/ lună
1 €
0.63 € / mp / lună

Teren spalatorie auto

Sânpetru

La ~10km distanță

4.800 mp
4.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
15

3.992 €
/ lună 4 € / mp / lună

Clădire ideală ca showroom sau reprezentanță | ...

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

998 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

235.000 €
/ lună
250.000 €
27.33 € / mp / lună

Teren Stupini Barsei

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

8.600 mp teren
3E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.500.000 €
/ lună 171.19 € / mp / lună

Teren intravilan 8.762 mp Brasov- Cartier Stupi ...

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

8.762 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

550 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Teren de inchiriat Stupini Brasov

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
3

46.000 €
/ lună 89.49 € / mp / lună

vind tren stupini 514 mp

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

514 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

1.910 €
/ lună 1.46 € / mp / lună

Inchiriez teren Brasov - Calea Feldioarei 39 - ...

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

1.308 mp
1.308 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
7

39.000 €
/ lună 59.09 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - Str. Fagurului, S ...

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

660 mp teren
2E