Cioplea
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

6 ore în urmă
2

40 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Predeal Brasov, lot 1485mp

Central, Predeal

1.485 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

40.000 €
/ lună 53.69 € / mp / lună

Vand teren intravilan Predeal Brasov

Central, Predeal

745 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
8

44 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Trei Brazi Predeal 2130 mp

Predeal

2.090 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

53.000 €
/ lună 93.81 € / mp / lună

Vand teren Predeal cu deschidere catre DN

Predeal

565 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

4.800 €
/ lună 4 € / mp / lună

unitate turistica superba de inchiriat

Cioplea, Predeal

1.200 mp utili
3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

3.500 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Predeal - Inchiriez PENSIUNE de 1000 MP pe Str. ...

Predeal

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Predeal,central,la D ...

Predeal

40 mp utili
40 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

23.000 €
/ lună 30.67 € / mp / lună

Pf vand teren Predeal

Timișu de Sus

La ~5km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

35.000 €
/ lună 30.43 € / mp / lună

Teren Intravilan 1150mp, Timisu de Jos, Dambul ...

Timișu de Jos

La ~10km distanță

1.150 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

teren de vanzare Rasnov

Glăjărie, Râșnov

La ~10km distanță

1.751 mp teren

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

589.000 €
/ lună 1,178.00 € / mp / lună

Spatiu comercial direct la Partia Kalinderu Bus ...

Central, Bușteni

La ~10km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

500 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Parteneriat exclusiv / Inchiriere Spatiu fitnes ...

Exterior Vest, Bușteni

La ~10km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

960 €
/ lună 6.49 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in suprafata de 148 ...

Central, Bușteni

La ~10km distanță

148 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

100 €
/ lună 0.45 € / mp / lună

Teren Busteni, Curti Constructii

Central, Bușteni

La ~10km distanță

223 mp teren
34E
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
14

370.000 €
/ lună 138.27 € / mp / lună

Teren intravilan Busteni - Piatra Arsa

Piatra Arsă, Bușteni

La ~10km distanță

2.676 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, parter, 70mp

Poiana Țapului, Bușteni

La ~10km distanță

70 mp utili
2010
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

10.500 €
/ lună 350 € / mp / lună

Vindem uscator cherestea Rasnov

Central, Râșnov

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Terenuri de vanzare in orasul Rasnov 6500 mp pa ...

Central, Râșnov

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

588 €
/ lună 32.67 € / mp / lună

Spatiu comercial

Râșnov

La ~10km distanță

18 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

25.500 €
/ lună 24.88 € / mp / lună

Teren de vanzare/zona Glajerie /Potential intra ...

Central, Râșnov

La ~10km distanță

1.025 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

700 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Spatiu comercial nou

Central, Râșnov

La ~10km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren Cristian ( Brasov ) 10.000 m2

Central, Râșnov

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

1.300.000 €
/ lună 27.05 € / mp / lună

4.8 Ha intre Rasnov si Bran 199m Front la DN73

Central, Râșnov

La ~10km distanță

48.057 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren in Rasnov-Brasov

Central, Râșnov

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

184.900 €
/ lună 1,232.67 € / mp / lună

vand spa?iu comercial

Central, Râșnov

La ~10km distanță

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Rasnov(Tabara)...

Central, Râșnov

La ~10km distanță

11.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

150.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren de vanzare Rasnov, Glajerie 5000 mp

Pănicel, Râșnov

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren cu panorama superba si parau, in Rasnov, ...

Pănicel, Râșnov

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

68.000 €
/ lună 68 € / mp / lună

Vand teren in Bran - Sohodol 1000 mp

Sohodol

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

165.000 €
/ lună 33 € / mp / lună

Teren vanzare Bran Sohodol cu PUZ

Sohodol

La ~15km distanță

5.000 mp teren