Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
5

52.960 €
/ lună 10 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in satul Dopca, jud ...

Dopca

5.296 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
15

45.800 €
/ lună 52.89 € / mp / lună

Teren Constructie Casa 866 mp

Bogata Olteană

La ~5km distanță

866 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

45.000 €
/ lună 25.27 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in loc. Mercheasa

Mercheașa

La ~10km distanță

1.781 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
36

950 €
/ lună 5.49 € / mp / lună

Spațiu de birouri | Teren 2.720 MP | Aita Mare

Aita Mare

La ~15km distanță

173 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

5.900 €
/ lună 1.63 € / mp / lună

De vanzare 2 terenuri extravilane in Capeni, zo ...

Căpeni

La ~15km distanță

3.630 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

19 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Rupea!

Central, Rupea

La ~15km distanță

11.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

180.000 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Teren intravilan 8100 mp la DN13, oras Rupea ju ...

Central, Rupea

La ~15km distanță

8.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

30.000 €
/ lună 24.94 € / mp / lună

Vand teren intravilan Comana de Jos jud Brasov

Comana

La ~15km distanță

1.203 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
14

24.000 €
/ lună 21.82 € / mp / lună

FILM! 1.100 mp teren intravilan in Maierus, Bra ...

Măieruș

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

18.183 €
/ lună
31.900 €
18.84 € / mp / lună

Ultimul teren intravilan Valea Maierusului | PU ...

Măieruș

La ~15km distanță

965 mp teren
1E
Agenție

10 luni în urmă
8

34.000 €
/ lună 24.82 € / mp / lună

FILM! 1.400 mp, teren intravilan, in Maierus, B ...

Măieruș

La ~15km distanță

1.370 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

53.500 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Vand teren arabil si faneata 3,69 ha

Arini

La ~15km distanță

36.900 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

32.175 €
/ lună 3.30 € / mp / lună

Teren extravilan 2 parcele de 9.750 mp - Satul ...

Satu Nou

La ~20km distanță

9.750 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
9

49.990 €
/ lună 2.46 € / mp / lună

Proprietar vand teren extravilan 2ha, PANORAMA ...

Crizbav

La ~20km distanță

20.340 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

99.790 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren 9,979mp Crizbav / Strada Crucii

Crizbav

La ~20km distanță

9.979 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

32.900 €
/ lună 41.13 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Baraolt, pe stra ...

Central, Baraolt

La ~20km distanță

800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

60.432 €
/ lună 24 € / mp / lună

2 Parcele in Rotbav cu deschidere la DN si la l ...

Rotbav

La ~20km distanță

2.518 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
15

449.900 €
/ lună 24.99 € / mp / lună

FILM! 18.000 mp, extravilan, agricol+ construct ...

Rotbav

La ~20km distanță

18.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 62.50 € / mp / lună

Paraul Rece - Vila Carina, teren 1760 mp, desch ...

Părău

La ~20km distanță

1.760 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

35.000 €
/ lună 20.50 € / mp / lună

Teren 1707mp Vanzare Paraul Rece Prahova Invest ...

Părău

La ~20km distanță

1.707 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
7

57.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren Rasnov/ Soseaua Predealului DN73B

Părău

La ~20km distanță

14.250 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.000.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren in suprafata de 80.000 mp, situat in Glaj ...

Părău

La ~20km distanță

80.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

500.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

De vanzare, teren intravilan 10.000mp, Predeal

Părău

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 500,000 € și 532.500 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

275.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

De vanzare, teren intravilan 5.500mp, Predeal

Părău

La ~20km distanță

5.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

105.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

De vanzare, teren intravilan 2100mp, Predeal

Părău

La ~20km distanță

2.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

24.500 €
/ lună 13.84 € / mp / lună

Teren intravilan 1770 mp cu utilitati 13m front ...

Părău

La ~20km distanță

1.770 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

15.000 €
/ lună 2.83 € / mp / lună

Teren Paraul Rece Rasnov 5.300mp | Priveliste | ...

Părău

La ~20km distanță

5.300 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
10

29.999 €
/ lună 555.54 € / mp / lună

Teren de vanzare, 2.000 mp in Glajerie, Rasnov, ...

Părău

La ~20km distanță

620 m

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

21.500 €
/ lună 21.94 € / mp / lună

Teren in inima Tarii Fagarasului -980 mp- linis ...

Grid

La ~25km distanță

980 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

245.000 €
/ lună 116.67 € / mp / lună

TEREN UNIC in Schei cu cabana

Grid

La ~25km distanță

2.100 mp teren
2E