Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
2

7.500 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Oportunitate: 2 ha teren in Rezervatia Naturala ...

Șercaia

24.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

10.000 €
/ lună 11.16 € / mp / lună

Loturi pentru constructie case - comision 0%

Șercaia

896 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Detin teren balastiers

Șercaia

20.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
7

15.000 €
/ lună 2.83 € / mp / lună

Teren Paraul Rece Rasnov 5.300mp | Priveliste | ...

Părău

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

24.500 €
/ lună 13.84 € / mp / lună

Teren intravilan 1770 mp cu utilitati 13m front ...

Părău

La ~5km distanță

1.770 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.000.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren in suprafata de 80.000 mp, situat in Glaj ...

Părău

La ~5km distanță

80.000 mp teren

Agenție

8 luni în urmă
10

29.999 €
/ lună 555.54 € / mp / lună

Teren de vanzare, 2.000 mp in Glajerie, Rasnov, ...

Părău

La ~5km distanță

620 m

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

500.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

De vanzare, teren intravilan 10.000mp, Predeal

Părău

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 500,000 € și 532.500 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

275.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

De vanzare, teren intravilan 5.500mp, Predeal

Părău

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

105.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

De vanzare, teren intravilan 2100mp, Predeal

Părău

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
5

35.000 €
/ lună 20.50 € / mp / lună

Teren 1707mp Vanzare Paraul Rece Prahova Invest ...

Părău

La ~5km distanță

1.707 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 62.50 € / mp / lună

Paraul Rece - Vila Carina, teren 1760 mp, desch ...

Părău

La ~5km distanță

1.760 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
7

57.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren Rasnov/ Soseaua Predealului DN73B

Părău

La ~5km distanță

14.250 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

55.000 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

Oportunitate!!! Teren Extravilan Cu Suprafata D ...

Vad

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

245.000 €
/ lună 116.67 € / mp / lună

TEREN UNIC in Schei cu cabana

Grid

La ~5km distanță

2.100 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
6

21.500 €
/ lună 21.94 € / mp / lună

Teren in inima Tarii Fagarasului -980 mp- linis ...

Grid

La ~5km distanță

980 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

20.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren 5000 mp extravilan Sinca Noua

Șinca

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Șinca

La ~10km distanță

3.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

25.725 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Sinca Noua, Brasov ...

Șinca

La ~10km distanță

10.290 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

9.000 €
/ lună 8.87 € / mp / lună

OCAZIE UNICA / SINCA NOUA / Teren extravilan pe ...

Șinca

La ~10km distanță

1.015 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

17.000 €
/ lună 2.01 € / mp / lună

Teren extravilan agrement/cultura

Șinca

La ~10km distanță

8.439 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

16.500 €
/ lună 6.22 € / mp / lună

2652 mp, extravilan/comision 0% Sinca Noua Bras ...

Șinca

La ~10km distanță

2.652 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Șinca

La ~10km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

30.000 €
/ lună 24.94 € / mp / lună

Vand teren intravilan Comana de Jos jud Brasov

Comana

La ~10km distanță

1.203 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

423 €
/ lună
350 €
4.70 € / mp / lună

Comision 0% Spatiu Birouri si Depozitare de inc ...

Făgăraș

La ~15km distanță

3 camere
90 mp
Parter / 1
1980
Agenție

8 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Hala industriala 300 mp pretabila pentru depozi ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

300 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

37.800 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren intravilan 540 mp zona Livezi cu vedere s ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

540 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

37.000 €
/ lună 74 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 500 mp zona Veteran ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

13.990 €
/ lună 9.72 € / mp / lună

Teren Intravilan 1440 mp cu toate utilitatile Z ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

1.440 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
17

2.616 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Hala indistriala optimizata pentru activitati d ...

Central, Făgăraș

La ~15km distanță

747,6 mp utili