Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

30.000 €
/ lună 24.94 € / mp / lună

Vand teren intravilan Comana de Jos jud Brasov

Comana

1.203 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

8 luni în urmă
10

29.999 €
/ lună 555.54 € / mp / lună

Teren de vanzare, 2.000 mp in Glajerie, Rasnov, ...

Părău

La ~10km distanță

620 m

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

15.000 €
/ lună 2.83 € / mp / lună

Teren Paraul Rece Rasnov 5.300mp | Priveliste | ...

Părău

La ~10km distanță

5.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

24.500 €
/ lună 13.84 € / mp / lună

Teren intravilan 1770 mp cu utilitati 13m front ...

Părău

La ~10km distanță

1.770 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

2.000.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren in suprafata de 80.000 mp, situat in Glaj ...

Părău

La ~10km distanță

80.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

35.000 €
/ lună 20.50 € / mp / lună

Teren 1707mp Vanzare Paraul Rece Prahova Invest ...

Părău

La ~10km distanță

1.707 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 62.50 € / mp / lună

Paraul Rece - Vila Carina, teren 1760 mp, desch ...

Părău

La ~10km distanță

1.760 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

500.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

De vanzare, teren intravilan 10.000mp, Predeal

Părău

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 500,000 € și 532.500 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

275.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

De vanzare, teren intravilan 5.500mp, Predeal

Părău

La ~10km distanță

5.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

105.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

De vanzare, teren intravilan 2100mp, Predeal

Părău

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

57.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren Rasnov/ Soseaua Predealului DN73B

Părău

La ~10km distanță

14.250 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

39.432 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren 6,572 mp/Grid/ Comision 0% Intravilan/Con ...

Părău

La ~10km distanță

6.572 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

21.500 €
/ lună 21.94 € / mp / lună

Teren in inima Tarii Fagarasului -980 mp- linis ...

Grid

La ~10km distanță

980 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

245.000 €
/ lună 116.67 € / mp / lună

TEREN UNIC in Schei cu cabana

Grid

La ~10km distanță

2.100 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Detin teren balastiers

Șercaia

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

7.500 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Oportunitate: 2 ha teren in Rezervatia Naturala ...

Șercaia

La ~10km distanță

24.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

10.000 €
/ lună 11.16 € / mp / lună

Loturi pentru constructie case - comision 0%

Șercaia

La ~10km distanță

896 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
15

41.800 €
/ lună
45.800 €
48.27 € / mp / lună

Teren Constructie Casa 866 mp

Bogata Olteană

La ~10km distanță

866 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

180.000 €
/ lună 22.22 € / mp / lună

Teren intravilan 8100 mp la DN13, oras Rupea ju ...

Central, Rupea

La ~15km distanță

8.100 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

19 €
/ lună 0 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in Rupea!

Central, Rupea

La ~15km distanță

11.900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

52.960 €
/ lună 10 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan in satul Dopca, jud ...

Dopca

La ~15km distanță

5.296 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

55.000 €
/ lună 4.40 € / mp / lună

Oportunitate!!! Teren Extravilan Cu Suprafata D ...

Vad

La ~15km distanță

12.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

9.000 €
/ lună 8.87 € / mp / lună

OCAZIE UNICA / SINCA NOUA / Teren extravilan pe ...

Șinca

La ~15km distanță

1.015 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

20.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Teren 5000 mp extravilan Sinca Noua

Șinca

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

7 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Șinca

La ~15km distanță

3.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan

Șinca

La ~15km distanță

8.000 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

25.725 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare Sinca Noua, Brasov ...

Șinca

La ~15km distanță

10.290 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

17.000 €
/ lună 2.01 € / mp / lună

Teren extravilan agrement/cultura

Șinca

La ~15km distanță

8.439 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
7

0 €
/ lună

Teren de vanzare, Sinca Noua jud Brasov,15000 m ...

Șinca

La ~15km distanță

15.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

16.500 €
/ lună 6.22 € / mp / lună

2652 mp, extravilan/comision 0% Sinca Noua Bras ...

Șinca

La ~15km distanță

2.652 mp teren