Proprietar
Proprietăți unice: 25
Proprietari: 1
Agenție

3 zile în urmă
13

2.800 €
/ lună 57.14 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral Muresenilor

Ultracentral, Brașov

49 mp utili
2E
1950
Agenție

1 lună în urmă
3

24.692 €
/ lună
20.407 €
22.99 € / mp / lună

Spațiu de birouri premium 1074 mp – Centrul Ist ...

Ultracentral, Brașov

1.074 mp utili
6E
2025
Agenție

1 lună în urmă
10

2.500 €
/ lună 27.78 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral de înch ...

Ultracentral, Brașov

90 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
15

3.932 €
/ lună
3.250 €
15.73 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în Brașov, ultra ...

Ultracentral, Brașov

250 mp utili
6E
2005
Agenție

3 luni în urmă
30

8.470 €
/ lună
7.000 €
19.34 € / mp / lună

Cladire ultracentrala pretabila centru medical ...

Ultracentral, Brașov

438 mp utili
2E
1930
Agenție

7 luni în urmă
17

2.301 €
/ lună 9.39 € / mp / lună

Cabinete medicale in Brașov: Inchiriere premium ...

Ultracentral, Brașov

245 mp utili
3E
2005
Agenție

7 luni în urmă
15

5.750 €
/ lună 16.43 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial ultracentral in Bra ...

Ultracentral, Brașov

350 mp utili
6E
1980
Agenție

7 luni în urmă
30

4.500 €
/ lună 8.49 € / mp / lună

Imobil premium de închiriat în Brașov, aproape ...

Ultracentral, Brașov

530 mp utili
3E
2005
Agenție

8 luni în urmă
25

2.201 €
/ lună 8.15 € / mp / lună

Casa de inchiriat in centru istoric ultracentra ...

Ultracentral, Brașov

7 camere
270 mp
1980
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

1.200 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Birouri situate ultracentral, preturi excelente

Ultracentral, Brașov

1.600 mp
5E
Agenție

9 luni în urmă
4

600 €
/ lună 0.40 € / mp / lună

Spatiu birou situat ultracentral

Ultracentral, Brașov

1.500 mp
5E
Agenție

9 luni în urmă
6

800 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

Spatiu in zona Ultracentrala

Ultracentral, Brașov

90 mp utili
1E
Agenție

Mai mult de un an
7

665 €
/ lună
550 €
12.09 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 55 mp # pl ...

Ultracentral, Brașov

1 camere
55 mp
2003
6E
Agenție

Mai mult de un an
5

665 €
/ lună
550 €
12.09 € / mp / lună

Spatiu birouri de închiriat Brasov - 55 mp # pl ...

Ultracentral, Brașov

1 camere
55 mp
Etaj 1 / 6
2003
Agenție

Mai mult de un an
21

699 €
/ lună
799 €
34.95 € / mp / lună

Exclusivitate! Spatiu comercial ultracentral la ...

Ultracentral, Brașov

20 mp utili
30 mp teren
4E
1980
Agenție

Mai mult de un an
3

2.663 €
/ lună
2.201 €
27.17 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral - 98 mp #Plus-imo ...

Ultracentral, Brașov

98 mp utili
201 mp teren
1E
1970
Agenție

Mai mult de un an
8

1.370 €
/ lună
1.133 €
13.30 € / mp / lună

Birou de închiriat în clădire de birouri, Brașo ...

Ultracentral, Brașov

2 camere
103 mp
Parter / 5
2005
Agenție

Mai mult de un an
9

532 €
/ lună
440 €
13.30 € / mp / lună

Birou de închiriat în clădire de birouri, Brașo ...

Ultracentral, Brașov

2 camere
40 mp
Etaj 1 / 5
2005
Agenție

Mai mult de un an
10

692 €
/ lună
572 €
13.31 € / mp / lună

Închiriere birou în clădire de birouri, Brașov, ...

Ultracentral, Brașov

2 camere
52 mp
Parter / 5
2005
Agenție

Mai mult de un an
3

1.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de închiriat Brasov - 80 mp ...

Ultracentral, Brașov

80 mp utili
4E
2020
Agenție

Mai mult de un an
13

4.478 €
/ lună
3.701 €
22.28 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral - 201 mp #Plus-im ...

Ultracentral, Brașov

201 mp utili
201 mp teren
1E
1970
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

175.000 €
/ lună 194.44 € / mp / lună

Oportunitate! Teren ultracentral 900mp construi ...

Ultracentral, Brașov

900 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună
550 €
7.14 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri apartament 3 camere intra ...

Ultracentral, Brașov

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
17

2.850 €
/ lună 13.07 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu modern, ultracentral, pentru ...

Ultracentral, Brașov

218 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
18

1.700 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri, 200 mp, Zona Ultracentra ...

Ultracentral, Brașov

200 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
11

175.000 €
/ lună 205.88 € / mp / lună

Teren Intravilan Dobrogeanu Gherea

Central, Brașov

La ~5km distanță

850 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

1.800 €
/ lună 15 € / mp / lună

Ofer la inchiriere spatiu comercial in Qualis 2

Exterior Vest, Brașov

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

1 lună în urmă

420 €
/ lună 10.50 € / mp / lună

Eleganta si stil: spatiu birouri, locatie premi ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

40 mp utili

Agenție

4 luni în urmă
2

380.600 €
/ lună 22 € / mp / lună

Teren in Acatari la E60 - 1,73 hectare

Central, Brașov

La ~5km distanță

17.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă

520 €
/ lună 7.43 € / mp / lună

Nivel in casa, recomandat si activitati birou, ...

Central, Brașov

La ~5km distanță

70 mp utili

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în ultracentral, Brașov

Ultracentral, Brașov, este o zonă vibrantă, cunoscută pentru atracțiile sale turistice și accesibilitatea la transportul public. Această locație oferă oportunități excelente pentru afaceri datorită fluxului constant de turiști și localnici. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 1.130 euro, cu oferte care încep de la 390 euro și pot ajunge până la 5.750 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 90 m², cu cele mai mari având până la 1.600 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor comerciale disponibile sunt de 1 cameră (7%) și 2 camere (13%), iar 3+ camere reprezintă 3% din oferte.
  • Construcții recente: Aproximativ 13% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 165 de zile, indicând o piață activă.

Ultracentral, Brașov, este o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale bine situate, cu potențial de afaceri. Ești pregătit să găsești viitorul tău spațiu comercial? Explorează acum ofertele disponibile!