Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

1.000 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial pe strada Mihai Emin ...

Republicii, Brăila

130 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

500 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

spatiu comercial de inchiriat

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

75 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

49 €
/ lună 1.96 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere garaj

Gării, Brăila

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial

Gării, Brăila

La ~5km distanță

60 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

196 €
/ lună 0.39 € / mp / lună

Inchiriere spatii birouri

Gării, Brăila

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

700 €
/ lună
750 €
10.45 € / mp / lună

Inchiriere sau vanzare spatiu comercial aliment ...

Gării, Brăila

La ~5km distanță

67 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

63.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez teren integral sau parcelat BRAILA, 6 ...

Plantelor, Brăila

La ~5km distanță

63.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

200 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Inchiriez salon frizerie canina ..utilat comple ...

Plantelor, Brăila

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

1.600 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial de Inchiriat Zona Scolilor Mic ...

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

160 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

800 €
/ lună 1.60 € / mp / lună

inchiriez spatiu cu mai multe birouri

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

702 €
/ lună 8.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

84 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

3.000 €
/ lună 15.08 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 198 m2 3000 euro sau ...

Școlilor, Brăila

La ~5km distanță

199 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

1.600 €
/ lună 20 € / mp / lună

Inchiriez spatiu in zona ultra centrala, zona C ...

Călărași, Brăila

La ~5km distanță

80 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
16

378 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial sau de birouri Braila

Călărași, Brăila

La ~5km distanță

378 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

255 €
/ lună 6.71 € / mp / lună

Inchiriere apartament cu o camera

Hipodrom, Brăila

La ~5km distanță

38,5 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

30.850 €
/ lună 101.15 € / mp / lună

Teren intravilan cartier chercea

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

305 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

300 €
/ lună 1 € / mp / lună

spatii pentru depozitare

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vind teren intravilan

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

8.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan chercea

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

6.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

35.000 €
/ lună 114.75 € / mp / lună

Teren de vanzare

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

305 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

29.500 €
/ lună
30.999 €
73.75 € / mp / lună

Teren 400 mp de vanzare. Brailita Strada Bega N ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

9 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spatiu comercial aprox 200 mp Bld .Independente ...

Independenței, Brăila

La ~5km distanță

120 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

8 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial aprox 620 mp Bld .Independente ...

Independenței, Brăila

La ~5km distanță

620 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

600 €
/ lună 10 € / mp / lună

OCAZIE!!! Ofer spre inchiriere spatiu comercial ...

Calea Galați, Brăila

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

2 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

De inchiriat spatii de depozitare loc Braila

Central, Brăila

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala de inchiriat

Central, Brăila

La ~5km distanță

500 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

13.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial

Central, Brăila

La ~5km distanță

5.400 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Inchiriez depozite

Central, Brăila

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

286 €
/ lună 5.11 € / mp / lună

Inchiriez hala 56 m2

Central, Brăila

La ~5km distanță

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

236 €
/ lună 11.80 € / mp / lună

Inchiriere module comerciale

Central, Brăila

La ~5km distanță

20 mp utili