Proprietar
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 6
Agenție

15 ore în urmă
8

1.195.000 €
/ lună 183.85 € / mp / lună

Teren 6500 MP, Plus Cladire Multifunctionala de ...

Centură, Brăila

5 camere
6.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

2.573 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Inchiriem hale centura Braila. Comision Zero!!

Centură, Brăila

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren zona centura Braila

Centură, Brăila

6.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

30 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu deschidere la centura ...

Centură, Brăila

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren soseaua de centura

Centură, Brăila

15.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

705.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren 14100mp Braila zona Apan

Centură, Brăila

14.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

2.078.418 €
/ lună 23 € / mp / lună

Teren extravilan -Braila - Soseaua Focsani - va ...

Centură, Brăila

90.366 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

6.174.000 €
/ lună 98 € / mp / lună

Teren de vanzare integral sau parcelat BRAILA, ...

Centură, Brăila

63.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren integral sau parcelat BRAILA, 6 ...

Centură, Brăila

63.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren integral sau parcelat BRAILA, 6 ...

Centură, Brăila

63.000 mp
63.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

350 €
/ lună 1.46 € / mp / lună

inchiriere hala 350 e lunar 240 m

Centură, Brăila

240 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

8 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan 3125mp | inchiriere parc fotov ...

Centură, Brăila

3.125 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren intravilan + hala

Centură, Brăila

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
4

90.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

De Vanzare Teren Cazasu

Cazasu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

30.000 €
/ lună 46.15 € / mp / lună

Proprietar: teren intravilan 650 mp Cazasu - Pr ...

Cazasu

La ~5km distanță

650 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

84.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Cazasu

Cazasu

La ~5km distanță

3.000 mp teren

Agenție

2 săptămâni în urmă
1

175.000 €
/ lună 23.33 € / mp / lună

Teren intravilan - vanzare - centura - Cazasu - ...

Cazasu

La ~5km distanță

7.500 mp teren
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

60 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Teren Intravilan Cazasu 940mp-STR Principala- u ...

Cazasu

La ~5km distanță

940 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

72.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Cazasu

Cazasu

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Cazasu, judetul Braila

Cazasu

La ~5km distanță

13.125 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan in Cazasu, judetul Braila

Cazasu

La ~5km distanță

13.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

60 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Vand 2 loturi de teren intravilan in cartier no ...

Cazasu

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

23.920 €
/ lună 52 € / mp / lună

De Vanzare Terenuri zona Cazasu

Cazasu

La ~5km distanță

460 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

31.000 €
/ lună 72.09 € / mp / lună

De Vanzare Teren zona Cazasu

Cazasu

La ~5km distanță

430 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

84.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren premium in Cazasu locatie excelenta, dire ...

Cazasu

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

55.000 €
/ lună 36.67 € / mp / lună

Teren Intravilan, Cazasu, Suprafata 1500 m2

Cazasu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

450 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Spatiu comercial / Depozit / Spatiu productie C ...

Lacu Dulce, Brăila

La ~5km distanță

180 mp utili
1E
2005
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

300 €
/ lună 1 € / mp / lună

spatii pentru depozitare

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

30.850 €
/ lună 101.15 € / mp / lună

Teren intravilan cartier chercea

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

305 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

2.100 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hala construcție noua, Sos.Baldovinesti

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

300 mp utili
2025