Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
1

58.500 €
/ lună 8.68 € / mp / lună

Teren de vanzare, 6736 mp intravilan + extravil ...

Cișmea

6.736 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

24.000 €
/ lună 44.44 € / mp / lună

Teren de vanzare Zona Cismea (Scoala)

Cișmea

540 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

21.000 €
/ lună 5.60 € / mp / lună

Teren parcelat 4 loturi ideale pentru investiti ...

Cișmea

3.750 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

25.000 €
/ lună 20.16 € / mp / lună

Teren, loc de casa

Cișmea

1.240 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
2

19.999 €
/ lună 31.25 € / mp / lună

Teren intravilan sat cismea ciusmea , primul lo ...

Răchiți

La ~5km distanță

640 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

15.000 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren Rachiti ANL Rachiti Botosani

Răchiți

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

40.000 €
/ lună 57.14 € / mp / lună

Vand teren cu sau fara casa Rachiti 850mp loc c ...

Răchiți

La ~5km distanță

700 mp teren

Agenție

1 lună în urmă
8

370.000 €
/ lună 61.67 € / mp / lună

Depozit Hala Afacere Botosani Rachiti teren 600 ...

Răchiți

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

3.600 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat

Răchiți

La ~5km distanță

960 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

13 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan Rachiti Botosani

Răchiți

La ~5km distanță

1.680 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

28.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren intravilan premium de vanzare Rachiti | 1 ...

Răchiți

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
2

25.000 €
/ lună 30.67 € / mp / lună

Locuri de casa la Cismea

Răchiți

La ~5km distanță

815 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

45.000 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren Rachiti poligon

Răchiți

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

33 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren intravilan Rachiti 1500 mp

Răchiți

La ~5km distanță

1.550 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

30 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand parcele 500-1000mp Rachiti

Răchiți

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

50.000 €
/ lună 4.59 € / mp / lună

teren intravilan Rachiti la 4 km de Botosani

Răchiți

La ~5km distanță

10.898 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

1.390 €
/ lună 1,390.00 € / mp / lună
1.500 €

De închiriat: Teren 2000 mp cu construc&#5 ...

Nord-Vest, Botoșani

La ~5km distanță

Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan - intravilan 4500 mp2

Central, Botoșani

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
12

800 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Cladire separata zona Bulevard

Central, Botoșani

La ~5km distanță

120 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
10

350 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatii de inchiriat zona Piata Mare-Synevo

Central, Botoșani

La ~5km distanță

70 mp
2E
Agenție

7 luni în urmă
4

350 €
/ lună 7.61 € / mp / lună

Apartament cu 2 camere, parter, zona centrala i ...

Central, Botoșani

La ~5km distanță

46 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
4

200 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou ultracentral amenajat

Ultracentral, Botoșani

La ~5km distanță

20 mp
Agenție

7 luni în urmă
1

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spatiu de birouri 90mp la parter zona IRE

Central, Botoșani

La ~5km distanță

90 mp
Agenție

Mai mult de un an
4

1.600 €
/ lună 10 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial, zona Bucovina.

Central, Botoșani

La ~5km distanță

160 mp utili
1990
Agenție

10 luni în urmă
10

200 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu de birouri zona ultracentrala de la 18-2 ...

Ultracentral, Botoșani

La ~5km distanță

18 mp
6E
Agenție

10 luni în urmă
6

200 €
/ lună 0.83 € / mp / lună

Spatiu de birouri zona ultracentrala de la 20 p ...

Ultracentral, Botoșani

La ~5km distanță

240 mp utili
2E
Agenție

Mai mult de un an
2

501 €
/ lună 6.11 € / mp / lună

Se inchiriaza spatiu comercial in Centrul Vechi

Central, Botoșani

La ~5km distanță

82 mp utili
1970
Agenție

11 luni în urmă
7

2.520 €
/ lună 9 € / mp / lună

Cladire separata cu etaj zona ultracentrala

Ultracentral, Botoșani

La ~5km distanță

280 mp utili
2E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

2.360 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Central, Botoșani

La ~5km distanță

236 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă

90 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Caut sa inchiriez sau sa achizitionez garaj sit ...

Central, Botoșani

La ~5km distanță

20 mp utili