Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

3 zile în urmă
1

1.500.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

PLOIESTI - PAULESTI, Teren arabil 12.5 ha - dub ...

Buda

125.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

200.000 €
/ lună 45.45 € / mp / lună

Teren Intravilan Buda + Hale

Buda

4.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

235.000 €
/ lună 21.76 € / mp / lună

Teren Intravilan Investitie

Buda

10.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
3

43 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan 870 mp Buda - Aricestii Rahtiv ...

Buda

870 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
2

27.500 €
/ lună 8.12 € / mp / lună

Teren Intravilan Cristesti 3388 Mp

Cristești

La ~5km distanță

3.388 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

165.000 €
/ lună 105.63 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1562 mp - Hudum

Cotu

La ~5km distanță

1.562 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

7.000 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Vand teren arabil - sat Schit Oraseni, Cristest ...

Schit-Orășeni

La ~5km distanță

100.000 mp teren

Agenție

1 săptămână în urmă
2

52.000 €
/ lună 14.18 € / mp / lună

Teren intravilan 3.666 mp Buzeni / Zaicesti, ju ...

Buzeni

La ~10km distanță

3.666 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

57.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan in Zaicesti zona Conacului cu ...

Zăicești

La ~10km distanță

3.800 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

32.500 €
/ lună 6.02 € / mp / lună

Teren zona Zaicesti la strada

Zăicești

La ~10km distanță

5.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan, 3600 mp

Zăicești

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

15.000 €
/ lună 2.21 € / mp / lună

Teren extravilan 6.800 mp Zaicesti Oportunitate ...

Zăicești

La ~10km distanță

6.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

300 €
/ lună 30 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial in Flamanzi

Central, Flămânzi

La ~10km distanță

10 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

354.000 €
/ lună 41.65 € / mp / lună
355.000 €

Teren de Vanzare 85 Ari I Suceava/Sf.Ecaterina ...

Orășeni-Deal

La ~10km distanță

8.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

21 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren Oraseni-Deal

Orășeni-Deal

La ~10km distanță

700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

75.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren intravilan 5000 mp Oraseni Deal

Orășeni-Deal

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

150.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren extravilan, 15388mp, Oraseni Deal cu PUZ ...

Orășeni-Deal

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

25.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2000 mp, Cristesti ...

Chițoveni

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

800 €
/ lună 2.76 € / mp / lună

Cladire / Spatiu comercial 245 mp + Anexa 45 mp ...

Siliștea

La ~15km distanță

290 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

60.000 €
/ lună 17.85 € / mp / lună

Teren de vanzare Scheia | Sfantu Ilie | 3.361 m ...

Băiceni

La ~15km distanță

3.361 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

33.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren extravilan 3000 mp de vanzare

Curtești

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

135.000 €
/ lună 51.61 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare 26 Ari | Suceava/Ti ...

Curtești

La ~15km distanță

2.616 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

227.500 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Teren extravilan 3,5 ha cu potential ridicat de ...

Curtești

La ~15km distanță

35.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

21.000 €
/ lună 26.38 € / mp / lună

Loc de casa zona Bucovina-Curtesti

Curtești

La ~15km distanță

796 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

1.000 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren extravilan 7000 mp de inchiriat zona Hudu ...

Curtești

La ~15km distanță

7.000 mp
7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

32 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren Curtesti intravilan

Curtești

La ~15km distanță

2.054 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

150.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren extravilan 6000 mp in zona Lebada pozitie ...

Curtești

La ~15km distanță

6.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan cu utilati

Curtești

La ~15km distanță

1.450 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

16 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren 1.000 mp (35 m x 28 m) Curtesti_Botosani

Curtești

La ~15km distanță

4.310 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

38.000 €
/ lună 15.91 € / mp / lună

Vand teren intravilan Curtesti

Curtești

La ~15km distanță

2.389 mp teren