Proprietăți unice: 426
Proprietari: 85
Agenție

2 zile în urmă
1

1.501 €
/ lună 14.72 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – 102 mp, zonă Ce ...

Central, Botoșani

102 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

200 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Donatie 5000mp

Leorda

5.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
4

1.600 €
/ lună 8.42 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial, zona Stadion. Pr ...

Central, Botoșani

190 mp utili
1989

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

14 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial de 340 mp

Central, Botoșani

340 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

2.001 €
/ lună 8.70 € / mp / lună

Spatiu comercial, zona Centrala

Central, Botoșani

230 mp utili
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
1

2.001 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial – Ultracentral Do ...

Central, Dorohoi

300 mp utili
2015
Agenție

1 săptămână în urmă
1

800 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral 50mp

Central, Botoșani

50 mp utili
50 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 120 mp Calea Nationala ( zona ...

Est, Botoșani

120 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.950 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spatiu comercial ultracentral

Ultracentral, Botoșani

260 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu 50 mp pretabil servicii zona Piata Mica

Est, Botoșani

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
5

12.500 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan 1270 MP in Sarata - Mi ...

Sărata

1 camere
1.270 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

91.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Botoșani

1.300 mp teren
Agenție

Ieri
1

37.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren la Rosiori la asfalt

Roșiori

1.500 mp teren
Agenție

Ieri
4

25.000 €
/ lună 78.86 € / mp / lună

Teren in oras zona Obor

Central, Botoșani

317 mp teren
Agenție

Ieri
1

300.000 €
/ lună 333.33 € / mp / lună

Teren la strada pretabil bloc

Central, Botoșani

900 mp teren
Agenție

Ieri
3

164.000 €
/ lună 130.16 € / mp / lună

Teren central 1260mp zona Petrom

Central, Botoșani

1.260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

15.000 €
/ lună 5.77 € / mp / lună

Loc de casa 2600 mp

Concești

2.600 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren 6000 mp, deschidere la strada 90 ml, Stan ...

Stâncești

5.000 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
6

21.103 €
/ lună 9.33 € / mp / lună

Teren intravilan Vaculesti , ID: R3107106

Văculești

2.261 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
1

700 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 50 mp, zona Garii ...

Central, Botoșani

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

20.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Teren Radeni Frumusica 10.000 MP

Rădeni

10.000 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

36.000 €
/ lună 9.81 € / mp / lună

Terenuri la strada in Buzeni

Buzeni

3.670 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
1

1.500 €
/ lună 14.56 € / mp / lună

CHIRIE!!! Spatiu comercial zona Calea Nationala ...

Central, Botoșani

103 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
1

1.500 €
/ lună 14.56 € / mp / lună

CHIRIE!!! Spatiu comercial zona Calea Nationala ...

Central, Botoșani

103 mp utili
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

9 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

SPATII BIROURI - VEGASTEL

Central, Botoșani

30 mp utili
2005
Agenție

4 zile în urmă
2

47.000 €
/ lună 67.14 € / mp / lună

Teren cu cabana la Baisa

Baisa

700 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

130.000 €
/ lună 30.27 € / mp / lună

Spa?iu Industrial/Comercial 838 mp | Teren 5.13 ...

Central, Botoșani

4.294 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
5

3.200 €
/ lună 0.55 € / mp / lună

Cota de 3/8 din teren extravilan , com. Sacosu ...

Timuș

5.800 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
1

700 €
/ lună 14 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat 50 mp, zona Garii ...

Central, Botoșani

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

4.560 €
/ lună 4 € / mp / lună

Închiriez spațiu comercial pretabil pentru oric ...

Central, Botoșani

Spaţii comerciale de închiriat în județul Botoșani

Județul Botoșani, situat în nord-estul României, oferă oportunități interesante pentru cei care caută spații comerciale de închiriat. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru comunitățile locale prietenoase. Imoradar24.ro a analizat piața, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 880 euro, cu oferte ce încep de la 10 euro și pot ajunge până la 45.000 euro, ceea ce face ca județul Botoșani să fie considerat o zonă accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 101 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 1.500 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 750 euro.
  • Facilități: Proprietățile cu parcare sau garaj au un preț mediu de 1.500 euro, la fel ca și cele cu terasă sau grădină.
  • Construcții recente: Doar 2% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce sugerează o piață stabilă.
  • Disponibilitate: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 135 de zile, indicând o piață cu o dinamică moderată.