Proprietar
Proprietăți unice: 18
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
1

85.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren intravilan/ 4 apartamente

Viișoara, Bistrița

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
16

85.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren intravilan, 10 ari cu autorizatie constru ...

Viișoara, Bistrița

1.000 mp teren
1E
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
12

8.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu industrial cu utilizare mixtă(producție ...

Viișoara, Bistrița

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
1

65.000 €
/ lună 54.17 € / mp / lună

Teren intravilan 1200mp,intre pasarela si Viiso ...

Viișoara, Bistrița

1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

13.000 €
/ lună 22.81 € / mp / lună

Teren de vanzare in Viisoara

Viișoara, Bistrița

570 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

325.000 €
/ lună 73.86 € / mp / lună

Teren Intravilan de vanzare, 4400 mp, zona Viis ...

Viișoara, Bistrița

4.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

25.000 €
/ lună 22.05 € / mp / lună

Teren Extravilan, 2365 mp , panorama superba! V ...

Viișoara, Bistrița

1.134 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

19.500 €
/ lună 7.80 € / mp / lună

Teren intravilan Viisoara cu panorama asupra or ...

Viișoara, Bistrița

2.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

121.900 €
/ lună 53 € / mp / lună

Teren intravilan 2300mp, zona Viisoara

Viișoara, Bistrița

2.300 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

800 €
/ lună 6.30 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 127 mp, parter

Viișoara, Bistrița

127 mp utili
2018
Agenție

1 lună în urmă
5

250.000 €
/ lună 99.17 € / mp / lună

Teren industrial 2521 mp, intravilan, in Viisoa ...

Viișoara, Bistrița

2.521 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

226.000 €
/ lună 35.59 € / mp / lună

Teren intravilan situat in Viisoara, Jud. Bistr ...

Viișoara, Bistrița

6.350 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

62.500 €
/ lună 36.76 € / mp / lună

Teren intravilan cu dubla deschidere Viisoara, ...

Viișoara, Bistrița

1.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

250.000 €
/ lună 96.15 € / mp / lună

Teren + Cladire in Viisoara

Viișoara, Bistrița

2.600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 37.57 € / mp / lună

Teren intravilan, 2928 mp, zona Viisoara

Viișoara, Bistrița

2.928 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

78 €
/ lună 0.03 € / mp / lună
79.222 €

Teren de vanzare

Viișoara, Bistrița

2.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

5.000 €
/ lună 1.72 € / mp / lună

Teren intravilan 2900 mp cu utilitati-Zona MOL ...

Viișoara, Bistrița

2.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

3.000 €
/ lună 1.88 € / mp / lună

Spatiu industrial cu birouri de inchiriat

Viișoara, Bistrița

1.600 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
2

122.000 €
/ lună 6,777.78 € / mp / lună

Teren de 17,5 ari cu toate utilitatile oportuni ...

Viișoara

La ~5km distanță

18 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

172.200 €
/ lună 42 € / mp / lună

Teren intravilan 4.100 mp Viisoara, langa Metal ...

Viișoara

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

300 €
/ lună 0.30 € / mp / lună

Teren de inchiriat la DN 17

Viișoara

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Agenție

1 săptămână în urmă
2

160.000 €
/ lună 32 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 5000 mp, zona Viis ...

Sărata

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

72.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan, 24 arii, iesire la doua drumu ...

Sărata

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

39.000 €
/ lună 7.36 € / mp / lună

Vand 53 de ari de teren intravilan in Arcalia

Sărata

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

18.500 €
/ lună 37 € / mp / lună

Teren extravilan, zona Sigmir,500mp

Sărata

La ~5km distanță

500 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 18,500 € și 18.700 €
Agenție

1 săptămână în urmă
1

186.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 6200 mp, zona Viis ...

Sărata

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

27.900 €
/ lună 27.90 € / mp / lună
32.900 €

Teren intravilan, 10 ari, ideal pentru casa/hal ...

Sărata

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

108.000 €
/ lună 72 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1500 mp - Bistrita

Sărata

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

29.000 €
/ lună 18.13 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1600 mp - Viisoara

Sărata

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

17.900 €
/ lună 16.27 € / mp / lună

Teren intravilan 11 ari, pentru constructie cas ...

Sărata

La ~5km distanță

1.100 mp teren