Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
6

3.600 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birou 600 mp-2 nivele-parcari-Zona Str. ...

Sud, Bistrița

600 mp utili
1998
Agenție

4 luni în urmă
6

1.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu Birouri 25-300 mp-2 nivele et 1/2-Zona S ...

Sud, Bistrița

300 mp utili
1998
Agenție

4 luni în urmă
6

150 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birou 25 mp-etaj 1-parcare-Zona Str. Lib ...

Sud, Bistrița

25 mp utili
1998

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

158.000 €
/ lună 130.90 € / mp / lună

Teren intravilan, de vanzare, 1207 mp, zona rez ...

Sud, Bistrița

1.207 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

43.500 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 14,5 ari, zona Sud ...

Sud, Bistrița

1.450 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

850 €
/ lună 12.69 € / mp / lună

Spatiu comercial, zona sud, vad intens

Sud, Bistrița

67 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
4

1.000 €
/ lună 7.81 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona de Sud a ora ...

Sud, Bistrița

128 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

550 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat, 60 mp, zona Tribunal ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Inchiriez birou avantajos

Central, Bistrița

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

600 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, Piata Centrala Bistrita.

Central, Bistrița

La ~5km distanță

50 mp utili

Agenție

Mai mult de un an
4

270 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Cabinet stomatologic in zona centrala

Central, Bistrița

La ~5km distanță

20 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună
750 €
11.11 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 90 mp, zona ISU

Central, Bistrița

La ~5km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

150 €
/ lună 1.07 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Bistri?a 150 EURO

Central, Bistrița

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

spa?iu birouri Bistri?a str Alba Iulia

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
1

1.650 €
/ lună 8.05 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat Calea Moldovei, 2 ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

205 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
12

1.200 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu comercial 132 mp, ultracentral, zona pie ...

Ultracentral, Bistrița

La ~5km distanță

132 mp utili
1E
1883
Agenție

8 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala De Inchiriat, 250 mp, zona Rombat

Central, Bistrița

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

48 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu Boxe individuale de depozitare

Central, Bistrița

La ~5km distanță

4 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

157 €
/ lună 6.28 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Bistrița

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
5

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - Andrei Muresanu

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

85 mp utili
1989
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Bistrita

Central, Bistrița

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
3

7.000 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Teren intravilan 560 mp-ideal casa-Zona Aerodro ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

560 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

30.000 €
/ lună 56.18 € / mp / lună

Teren intravilan 534 mp cu utilitati-ideal casa ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

534 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 30,000 € și 37.000 €
Agenție

Mai mult de un an
4

3.500 €
/ lună 4.81 € / mp / lună

Parcele teren 727-995 mp cu utilitati- Zona Dr. ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

727 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

37.000 €
/ lună 67.27 € / mp / lună

Teren intravilan 550 mp cu utilitati-ideal casa ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

550 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

140.000 €
/ lună 41.90 € / mp / lună

Teren 3341 mp Valea Budacului

Central, Bistrița

La ~5km distanță

3.341 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

13.000 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Teren Zona Valea Sigmirului,12 Ari

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

62 €
/ lună 0.91 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona Apollo

Central, Bistrița

La ~5km distanță

68 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

2.000 €
/ lună 12.27 € / mp / lună

Spa?iu Comercial generos ?i multifunc?ional, ce ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

163 mp utili
1989
Agenție

1 lună în urmă
1

248.000 €
/ lună 21.38 € / mp / lună

Teren 11600 mp (1 Hectar si 16 ari), zona Tarpi ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

11.600 mp teren