Proprietăți unice: 8
Proprietari: 0
Agenție

8 luni în urmă
5

1.498 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

Hala, spatiu 780 mp, Padel, depozitare, product ...

Industrială, Bistrița

1E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.299 €
/ lună
1.900 €
9.20 € / mp / lună

Spațiu cazare muncitori, de închiriat, 9 camere ...

Industrială, Bistrița

250 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.230 €
/ lună
1.017 €
6.06 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – 204 mp – zona P ...

Industrială, Bistrița

203,4 mp utili
2E
1985

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

3.850 €
/ lună
4.000 €
6.42 € / mp / lună

Casa multifunctionala ideala pentru activitati ...

Industrială, Bistrița

600 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

96.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren de vanzare 1,2 hectare, la drumul europea ...

Industrială, Bistrița

12.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

120.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren de vanzare 1,5 hectare, la drumul europea ...

Industrială, Bistrița

15.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

38.000 €
/ lună 500 € / mp / lună

Teren de vanzare 76 ari, front 11,5 m, la drumu ...

Industrială, Bistrița

76 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
7

2.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Hala industriala 250 mp+6 birouri-6 parcari-Zon ...

Industrială, Bistrița

250 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

550 €
/ lună 9.17 € / mp / lună

Spatiu birou de inchiriat, 60 mp, zona Tribunal ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
4

270 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Cabinet stomatologic in zona centrala

Central, Bistrița

La ~5km distanță

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
9

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

spa?iu birouri Bistri?a str Alba Iulia

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

60 mp utili

Agenție

7 luni în urmă
5

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat - Andrei Muresanu

Nord, Bistrița

La ~5km distanță

85 mp utili
1989
Agenție

4 luni în urmă
5

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spatiu birou zona B-dul Republicii

Ultracentral, Bistrița

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.900 €
/ lună 13.10 € / mp / lună

Spatiu de birouri centru

Central, Bistrița

La ~5km distanță

145 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
5

500 €
/ lună 4.76 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 105 mp

Central, Bistrița

La ~5km distanță

105 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
15

500 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Spațiu Generos de Închiriat - 90 mp Utili - Zon ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

90 mp
Etaj 1 / 2
2005
2E
Agenție

4 luni în urmă
10

1.200 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat zona centrala, st ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

157 €
/ lună 6.28 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Bistrița

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

350 €
/ lună 0.44 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Central, Bistrița

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu de birou langa Primaria Bistrita, 60 mp

Central, Bistrița

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

380 €
/ lună 8.09 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - zona excelenta! ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

47 mp utili
2022
Agenție

2 luni în urmă
1

800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala de inchiriat, pretabil afacere, Lechinta

Central, Bistrița

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

13.000 €
/ lună 10.83 € / mp / lună

Teren Zona Valea Sigmirului,12 Ari

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

1.500 €
/ lună 4.84 € / mp / lună

HALA 310 mp + Anexe 60 mp + TEREN 2000 mp - Zon ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

310 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
7

88.000 €
/ lună 6.62 € / mp / lună

Teren extravilan

Central, Bistrița

La ~5km distanță

13.300 mp teren
Agenție

2 luni în urmă

2.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu ultrafinisat,in sup ...

Ultracentral, Bistrița

La ~5km distanță

250 mp utili
2E
Agenție

1 lună în urmă
3

37.000 €
/ lună 67.27 € / mp / lună

Teren intravilan 550 mp cu utilitati-ideal casa ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

550 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

260.000 €
/ lună 130 € / mp / lună

Teren 20 Ari de vanzare zona Dedeman

Central, Bistrița

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

66.900 €
/ lună 66.90 € / mp / lună

Teren in suprafata de 1000 mp, situat in zona S ...

Central, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

2.100 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ultracentral , 14 ...

Ultracentral, Bistrița

La ~5km distanță

140 mp utili