Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

333 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Teren cu birou de inchiriat Alesd, Tinaud

Tinăud

1.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă

52 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Vind teren zona liceului din Alesd

Aleșd

La ~5km distanță

635 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

60 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren de vanzare pentru casa

Central, Aleșd

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

432 €
/ lună 9.60 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial Alesd-Centru

Central, Aleșd

La ~5km distanță

45 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
5

48.000 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

RECO Teren in Zona Pestis, aproape de Alesd

Central, Aleșd

La ~5km distanță

7.465 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

184.800 €
/ lună 32.08 € / mp / lună

Teren De Vanzare In Alesd

Central, Aleșd

La ~5km distanță

5.760 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

53.000 €
/ lună 23.13 € / mp / lună

RECO Teren in Zona Alesd

Central, Aleșd

La ~5km distanță

2.291 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

995.000 €
/ lună 28.72 € / mp / lună

Teren intravilan rezidential, 34650 mp Alesd, B ...

Central, Aleșd

La ~5km distanță

34.650 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

23.000 €
/ lună 6.57 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare, 3.5 ha padure + pa ...

Central, Aleșd

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

77 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Aleșd

La ~5km distanță

9.757 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.848 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Teren Cetea cabana casa vacanta

Central, Aleșd

La ~5km distanță

6.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

28.000 €
/ lună 6.51 € / mp / lună

Vand loc de casa in sat. Butani, com. Magesti , ...

Butani

La ~5km distanță

4.300 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

10.500 €
/ lună 13.13 € / mp / lună

RECO Teren intravilan in zona Alesd Sat Subpiat ...

Aștileu

La ~5km distanță

800 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

74.000 €
/ lună 19.50 € / mp / lună

Teren intravilan 3795mp deschidere la E60,Grosi ...

Groși

La ~5km distanță

3.795 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
9

7.865 €
/ lună
6.500 €
5.62 € / mp / lună

Hala Industriala de inchiriat langa Alesd la E6 ...

Groși

La ~5km distanță

1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 7,865 € și 9.680 €
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

1.815 €
/ lună
1.500 €
4.54 € / mp / lună

Hala pentru depozitare de inchiriat langa Alesd ...

Groși

La ~5km distanță

1E
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

79.000 €
/ lună 19.59 € / mp / lună

Teren intravilan 4033m, deschidere la E60,Grosi ...

Groși

La ~5km distanță

4.033 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spa?iu comercial

Chistag

La ~5km distanță

28.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

13 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Chistag

La ~5km distanță

2.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
5

30 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vind teren cu proiect de casa fundatia turnata

Cacuciu Vechi

La ~5km distanță

900 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
12

65.000 €
/ lună 4.47 € / mp / lună

RECO, Teren cu livada de ciresi, Zona Auseu, Bi ...

Aușeu

La ~5km distanță

14.527 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

394.550 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren 15782 mp cu deschidere la E60 in Auseu, B ...

Aușeu

La ~5km distanță

15.782 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

65.000 €
/ lună 4.65 € / mp / lună

RECO, Teren cu livada de nuci, Zona Auseu, Biho ...

Aușeu

La ~5km distanță

13.965 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

6.500 €
/ lună 4.64 € / mp / lună

Hala Industriala langa Alesd la E60, 1400 mp, B ...

Aușeu

La ~5km distanță

1.400 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 6,500 € și 8.000 €
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

1.500 €
/ lună 3.75 € / mp / lună

Hala pt depozitare langa Alesd la E60, 400 mp, ...

Aușeu

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

4.500 €
/ lună 2.68 € / mp / lună

Hala aflata in zona Vadu Crisului, Bihor, Roman ...

Vadu Crișului

La ~10km distanță

1.680 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
9

34.900 €
/ lună 6.51 € / mp / lună

RECO Teren intravilan Zona Vadu Crisului Bihor

Vadu Crișului

La ~10km distanță

5.361 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

22.500 €
/ lună 6.72 € / mp / lună

teren intavilan, Urvind

Urvind

La ~10km distanță

3.346 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

45.000 €
/ lună 2.77 € / mp / lună

De vanzare 16250 mp teren Sinteu

Șinteu

La ~10km distanță

16.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

4 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzaze in Sinteu 24 773 metri patrati

Șinteu

La ~10km distanță

24.773 mp teren