Proprietar
Proprietăți unice: 17
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
3

22.000 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Terenuri de vanzare in Sacadat - Bihor

Tărian

800 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

12.500 €
/ lună 2.68 € / mp / lună

RECO Teren intravilan 4669 mp Dobricionesti cu ...

Tărian

4.669 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

66.420 €
/ lună 2 € / mp / lună

RECO, teren intravilan, Zona Sinteu, Bihor

Tărian

33.210 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
4

28.800 €
/ lună 44.51 € / mp / lună

Teren Intravilan cu Front Dublu in Paleu

Tărian

647 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

69.000 €
/ lună 62.39 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 1106 mp Paleu, jud ...

Tărian

1.106 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

128.000 €
/ lună 19.47 € / mp / lună

De vanzare teren intravilan, 6574 mp in Les

Tărian

6.574 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

52.500 €
/ lună
53.200 €
98.68 € / mp / lună

Teren 532mp Cihei, Strada Infratirii

Tărian

532 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

69.690 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan 2323 MP | Apateu | Bihor

Tărian

2.323 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

44.900 €
/ lună 37.48 € / mp / lună

Teren in TARIAN, la periferie

Tărian

1.198 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

43.800 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan Podgoria de vanzare

Tărian

730 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

107.000 €
/ lună 7.01 € / mp / lună

RECO, teren intravilan, Zona Sinteu, Bihor

Tărian

15.256 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

14.000 €
/ lună 4 € / mp / lună

RECO, teren intravilan, Zona Sinteu, Bihor

Tărian

3.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

48.000 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

RECO, teren extravilan, Zona Sinteu, Bihor

Tărian

17.167 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 48,000 € și 57.000 €
Agenție

3 luni în urmă
4

69.900 €
/ lună 7.35 € / mp / lună

Teren intravilan industrial de vanzare - 9505 m ...

Tărian

9.505 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

70.000 €
/ lună 25.49 € / mp / lună

RECO Teren Episcopia

Tărian

2.746 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

45.000 €
/ lună 31.91 € / mp / lună

Teren intravilan cu proiect de casa de vanzare ...

Tărian

4 camere
1.410 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

35 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren industrial Oradea Tarian

Tărian

13.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
14

34.000 €
/ lună 24.29 € / mp / lună

RECO Teren intravilan in Girisu de Cris

Girișu de Criș

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

42.000 €
/ lună 13.55 € / mp / lună

3100 mp teren intravilan in Girisu de Cris

Girișu de Criș

La ~5km distanță

3.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

491 €
/ lună 1.40 € / mp / lună

Hale de inchiriat Tarian, jude?ul Bihor

Girișu de Criș

La ~5km distanță

350 mp utili

Agenție

2 luni în urmă
3

59.500 €
/ lună 66.11 € / mp / lună

Teren intravilan | Palota | Bihor

Girișu de Criș

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

35.500 €
/ lună 71 € / mp / lună

Teren de vanzare Santandrei

Palota

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

725.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren de vanzare 29.000 mp ideal pentru parcela ...

Palota

La ~5km distanță

29.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

28.500 €
/ lună 57 € / mp / lună

RECO teren de vanzare in Palota

Palota

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

24.900 €
/ lună 49.80 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare la 8 km de Oradea, ...

Palota

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

19.500 €
/ lună 7.80 € / mp / lună

RECO Teren extravilan 2500mp in Palota

Palota

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

34.000 €
/ lună 60.18 € / mp / lună

Teren pentru casa Santandrei

Palota

La ~5km distanță

565 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

2.178 €
/ lună
1.800 €
0.54 € / mp / lună

PLATFORMA INDUSTRIALA DE INCHIRIAT

Palota

La ~5km distanță

Agenție

4 luni în urmă
10

13.686 €
/ lună 2.71 € / mp / lună

De închiriat -2 hale industriale, 5.050 mp util ...

Palota

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
1

28.700 €
/ lună 26.07 € / mp / lună

Teren intravilan,dublu front stradal,,Bors,Orad ...

Borș

La ~5km distanță

1.101 mp teren