Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
17

500 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spațiu comercial cu o suprafață de 150 mp, Supl ...

Suplacu de Tinca

150 mp utili
1980

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
3

69.900 €
/ lună 8.10 € / mp / lună

Teren extravilan 8600 mp Livada de Bihor

Cheșa

La ~10km distanță

8.632 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

600 €
/ lună 2.73 € / mp / lună

Hala de inchiriat Hodis, comuna Holod

Holod

La ~10km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Azi
5

12 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Suncuius

Șuncuiș

La ~10km distanță

1.750 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

6.000 €
/ lună 0.74 € / mp / lună

Teren 8114 mp lupoaia holod livada cf+topo acce ...

Lupoaia

La ~10km distanță

8.114 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

70.000 €
/ lună 6.60 € / mp / lună

Teren Hidiselul de Sus | 10.600 mp | Ideal inve ...

Hidiș

La ~15km distanță

10.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

499 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

TEREN DE INCHIRIAT BAILE FELIX E73

Hidiș

La ~15km distanță

4.200 mp
4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez 70 Ari de teren pentru panouri fotovo ...

Hidiș

La ~15km distanță

7.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

53.000 €
/ lună 24.71 € / mp / lună

Teren intravilan 2145 mp Hidiselul de Jos

Hidiș

La ~15km distanță

2.145 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

41.972 €
/ lună 7 € / mp / lună

De Vanzare - Teren Intravilan, Localitatea Sumu ...

Hidiș

La ~15km distanță

5.996 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial cu parcare mare Hidi ...

Hidiș

La ~15km distanță

70 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
4

23.000 €
/ lună 46 € / mp / lună

RECO Teren intravilan Hidiselul de Jos langa pa ...

Hidiș

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 7.800 mp Hidiselu d ...

Hidiș

La ~15km distanță

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

16.000 €
/ lună 13.33 € / mp / lună

Gradina de vanzare.

Mărăuș

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
10

600 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Tinca, Bihor

Tinca

La ~15km distanță

300 mp utili
Agenție

Ieri
8

191 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren intravilan pentru constructii indust ...

Tinca

La ~15km distanță

15.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Hala de inchiriat 300 mp Tinca Bihor

Tinca

La ~15km distanță

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

15.000 €
/ lună 15 € / mp / lună

Teren de 1000 mp intravilan, Valea Finisului, B ...

Finiș

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

9 €
/ lună 0 € / mp / lună

Se vinde teren intravilan 2500mp carandeni comu ...

Cărăndeni

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

17.000 €
/ lună 2.40 € / mp / lună

RECO Teren intravilan in Ceica Bihor

Ceica

La ~15km distanță

7.089 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

500 €
/ lună 0.29 € / mp / lună

Inchiriez hala 1700 mp P+E Deva(Soimus)

Șoimuș

La ~20km distanță

1.723 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

17.500 €
/ lună 12.74 € / mp / lună

De vanzare 1374 mp teren cu utilitati pt. const ...

Remetea

La ~20km distanță

1.374 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.100 €
/ lună 2.75 € / mp / lună

Spatiu comerical - clinica, gradinita, magazin ...

Central, Beiuș

La ~20km distanță

400 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
4

326.000 €
/ lună 36.60 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Beius, Bihor

Central, Beiuș

La ~20km distanță

8.908 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

143.500 €
/ lună 36.56 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Beius, Bihor

Central, Beiuș

La ~20km distanță

3.925 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

32.000 €
/ lună
65.000 €
2.90 € / mp / lună

RECO Teren extravilan aproape de zona industria ...

Central, Beiuș

La ~20km distanță

11.051 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

24.000 €
/ lună 39.60 € / mp / lună

Teren intravilan in Beius

Central, Beiuș

La ~20km distanță

606 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial in Beius

Ultracentral, Beiuș

La ~20km distanță

350 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
3

600 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

SPATIU DESTINAT BIROURILOR | DE INCHIRIAT | BEI ...

Central, Beiuș

La ~20km distanță

52 mp utili
2010
Agenție

11 luni în urmă
9

400 €
/ lună 10 € / mp / lună

Reco Spatiu comercial ultracentral Beius

Central, Beiuș

La ~20km distanță

40 mp utili
2000